Sağlık

Kavacık’ta fizik tedavi merkezi

Kavacık’ta fizik tedavi merkezi
2014.09.02 00:00
| | |
16030

Ebru Döner ve Hacettepe Üniversitesi mezunu Fizyoterapist Fatma Selçuk'un işlettiği Fizyogym Fizik Tedavi merkezi hizmet vermeye başladı

İstanbul Tıp fakültesi mezunu Fizyoterapist Ebru Döner ve 11 yıllık mesleki tecrübesi olan Hacettepe Üniversitesi mezunu Fizyoterapist Fatma Selçuk'un işlettiği Fizyogym Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Kavacık'ta açıldı.

Bünyesinde uzman fizyoterapistlerinin yanı sıra fizik tedavi hekimi de bulunmakta. Son teknoloji fizyoterapi cihazlarına ilaveten mesleki gelişmeleri takip eden ekibi ile Avrupa standartlarında bir fizik tedavi kliniği. Ayrıca hastalarına veya fizyoterapist eşliğinde güvenli egzersiz yapmak isteyen kişilere yönelik modifiye edilmiş klinik pilates ve yoga grupları da mevcut.

Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde fizik tedavinin içine girmiş olan fizyoterapistler tarafından modifiye edilmiş klinik pilates, Fizyogym'de en fazla beş kişilik gruplar halinde uygulanıyor. Temiz ve keyifli bir ortamda çayınızı, kahvenizi içerken bir taraftan kitap okuyup aynı zamanda tedavinizi de olabilirsiniz. 


Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Şehit Murat Akgül Sok. No:2/2 Kavacık (Aslı Börek Üstü)
216 331 37 96

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Kavacık, Fizik Tedavi Merkezi, Ebru Döner, Fatma Selçuk

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"