Kavacık Spor Yönetiminden yeni bürokratlara ziyaret

  • 0
  • 5373
Kavacık Spor Yönetiminden yeni bürokratlara ziyaret
Kavacık Spor Yönetiminden yeni bürokratlara ziyaret
Kavacık Spor Yönetiminden yeni bürokratlara ziyaret

Beykoz'un BAL'de mücadeleye hazırlanan kulüplerinden olan Kavacık Spor Kulübü yöneticileri Beykozlu spor adamlarını ziyaret etti.

Kavacıkspor adına gerçekleşen ziyaretlerden ilki Marmara Üniversitesineydi. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu Yönetim Kurulu üyeleri Seçkin Doğan, Murat Yılmaz, ve Takım Antrenörlerinden Berkay Fahri Bayır ve Mehmet Berk Uzunhasan Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan görevine atanan Prof. Dr. Sayın Ali Kızılet ve Dekan Yardımcısı görevine atanan Doç. Dr. Sayın Mehmet Yorulmazlar'ı ziyaret etti.

Kavacıkspor Yönetim Kurulu üyesi Murat Yılmaz, ziyaretin ardından,  Kavacık Spor ile Marmara Üniversitesi ortak proje anlamında istişarelerde bulunduğumuz değerli dekan ve dekan yardımcısı hocalarımıza Antrenörlerimiz Kavacık Spor forması takdim ederek yeni görevlerinde başarılar diledik. Kulüp Başkanımız Bedri Güntay yoğun çalışma temposu yaşadığından kendisinin de selamlarını ilettik" dedi.  

Ziyaretten son derece mutlu olduklarını ifade eden Ali Kızılet ve Mehmet Yorulmazlar, "Okulumuzdan yetişen değerli öğrencilerimizi, antrenörlerimizi aynı zamanda eğitim dünyamızın da fertleri olan Beykoz İlçemizin değerli spor adamlarını konuk etmekten mutlu olduk. İnşallah hep birlikte el ele vererek Beykoz'un sportif anlamda üst seviyelere taşınabilmesi için ortaklaşa projeler üreteceğiz, önerilerde bulunacağız " ifadelerine yer vediler.


 

Gençlik Spor İstanbul İl Müdürlüğü Şube Müdürü olarak yeni görevine atanan Bülent Küçük'e de, yeşil beyazlı ekibin Yönetim Kurulu Üyeleri Seçkin Doğan ve Murat Yılmaz'dan ziyaret vardı. İkili Bülent Küçük'e yeni görevlerinde hayırlı olsun temennilerinde bulunurken başarılar diledi.

Bülent Küçük ise Beykoz'da görev yaptığı süre içinde birçok samimi dost biriktirdiğini ve bunun örneklerini fazlası ile yaşadığını ifade ederken, "Önceki dönemlerde görev yaptığım Kavacıkspor adına gerçekleşen ziyaretten dolayı memnun ve mutlu oldum. Kulübümüze yeni sezonda mücadele edeceği Bölgesel Amatör Ligde şimdiden başarılar diliyorum. Kulüp Başkanı Bedri Güntay başta olmak üzere görev yapan herkese selamlarımı saygılarımı gönderiyorum" dedi.

Spor Servisi

BELTUR, Beykoz'da 24 saat çalışmaya başladı
Önceki BELTUR, Beykoz'da 24 saat çalışmaya başladı
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi