Kavacık son iki hafta maçlarına kilitlendi

  • 0
  • 1175
Kavacık son iki hafta maçlarına kilitlendi
Kavacık son iki hafta maçlarına kilitlendi

TFF Bölgesel Amatör Lig 14.Grubunda mücadele eden Kavacıkspor'da Başkan Yardımcısı Ulaş Atbaşı ilk yarının son iki maçından puan almak istediklerini söyledi.

2. kez mücadeleye çıktıkları Bölgesel Ligde bu sezon son bölümlerde yenilen gollerin sıralamadaki yerlerini etkilediğine değinen Atbaşı, "Tabii ki oynanmış, bitmiş maçların ardından ne desek boş ancak ortada da bir gerçek var. Maalesef ilk yarıda birkaç maç dışında tüm maçlarımıza dirençli, istekli başlasak da sonunu getiremedik.”dedi.

Hafta sonunda üst sıralardan kopmamak için mutlak surette kazanmaları gereken Nilüfer Belediyespor maçının kendilerini beklediğini söyleyen Atbaşı, “takım olarak hatalarımızdan gereken dersler çıkarılmış durumda. Futbolcu kardeşlerim de maçın öneminin farkında. Daha hiç bir şey bitmiş değil karamsarlık havasının oluşmasına izin veremeyiz. Unutulmasın ki daha oynanmamış 15 maç var.” dedi.

Bölgesel Amatör Ligin havasının bambaşka olduğuna vurgu yapan Ulaş Atbaşı, “ilk yarının son iki maçı olan Nilüfer Belediyespor ile deplasmanda çıkacağımız Kullar 1975 Spor maçlarından çıkaracağımız puanlar bize 2. yarıda çok farklı bir hava da katacaktır" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Beykoz Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliğinde yeni dönem
Önceki Beykoz Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliğinde yeni dönem
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz