Kavacık Sakarya mağlubiyetini unutmaya çalışıyor

  • 18.11.2021 10:14
  • Güncelleme: 18.11.2021 10:28
  • Okunma: 1173 kez
  • Yorum: 0
Geçtiğimiz hafta Sakarya’da Serdivanspor ile karşılaşan Kavacıkspor, mağlubiyet nedeniyle yaşadığı moral bozukluğunu atmaya çalışıyor.
Kavacık Sakarya mağlubiyetini unutmaya çalışıyor

TFF Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 3. Grubunda mücadele eden Kavacıkspor'da geride kalan hafta sonunda alınan farklı Serdivanspor maçının moral bozukluğu üzerinden atılırken Erenler maçı hazırlıkları da devam ediyor.

Yeşil-Beyazlı ekipte Futbol Direktörü Murat Yılmaz ilk kez yer aldıkları Bölgesel Amatör Ligde çıktıkları her maçı kendileri açısından bir tecrübe anlamı taşıdığını söylerken, " Serdivan deplasmanında oynadığımız maçta basit hatalar ve odaklanmakta zorluk çekince 17 dakika içinde 4 gol yedik. İkinci yarı oyuncu değişiklikleri ile oyunun üstünlüğünü ele alsak da müsabakan mağlup ayrıldık. Hakem bitiş düdüğüne kadar skora rağmen maçı bırakmayan irademiz bu maç için bize olumlu kalan tek tecrübe oldu. Her olumsuz geçen müsabaka da öğreniyoruz ve tecrübe kazanıyoruz. Aynı hataları yapmamak için çalışacağız." diye konuştu.     

Hafta sonunda yapacakları Sakarya Erenlerspor maçına ait düşüncelerini aktaran Yılmaz şu cümlelere yer verdi...

" Erenler maçı kolay olmayacak, ama bizim iç sahada oyunumuz çok etkili. İyi oynayarak bu maçı lehimize çevirmek için her şeyimizi sahaya koyacağız. Takım oyuncularımız ve teknik ekibimiz tüm kadromuzla bu maçı bekliyoruz. Hedeften uzaklaşmamak adına önemli bir maç olacak. Tüm taraftarlarımızı desteğe bekliyoruz."

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Kavacıkspor