Kavacık Muhtarı Kesici’nin randevu isyanı

  • 0
  • 8577
Kavacık Muhtarı Kesici’nin randevu isyanı

Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici, sosyal medya üzerinden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e yapmış olduğu çeşitli eleştirilerin mecrasından çıkması üzerine bir basın açıklaması yaptı…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile bir sorunu olmadığını ifade eden Yusuf Kesici, facebook sayfasından paylaşmış olduğu bir fotoğrafın altına yapmış olduğu yorumun Beykoz yerel basını tarafından haber yapılarak sosyal medya hesabından paylaşıldığını söyledi.

Daha sonra bu haberin vatandaşlar tarafından paylaşılıp yüzlerce yorum yapıldığını kaydeden Kesici, bu haber ve yorumların tamamen kendi kontrolünün dışında geliştiğini kaydetti.

Kesici açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

Değerli Basın Mensubu Arkadaşlar! 

Bilindiği üzere ülkemiz bir referandum ve seçim sürecine girmiş bulunmaktadır. Bu referandum sürecinde mahallem ve Beykoz seçmeninin kafasında oluşacak soru işaretlerini ortadan kaldırmak için bu beyanı vermek gereği duydum.

Altını çizerek belirtiyorum ki benim partiler ile ya da Hükümet ile herhangi bir sorunum yoktur. Benim, Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel Çelikbilek ile de herhangi bir şahsi sorunum da  yoktur. Kendisi kişisel husumetlerini kurumsal işlere karıştırarak iki aydır şahsıma randevu vermemektedir. Bu randevu taleplerimi Beykoz’un en büyük mahallesinin muhtarı ve Kavacık Spor Kulübü Başkanı olarak defalarca talep etmiş olmama rağmen sonuçsuz kalmış, gerek Özel Kaleminden ve şahsından telefon ve mesaj yolu ile görüşme isteğim reddedilmiştir.

Seçmenlerime, mahalle halkıma ve spor kulübümüze karşı sorumluluk ve görevlerim dolayısıyla istenen bu randevuların sonuçsuz kalmasının sebebini kendisinin açıklamasını istiyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın düzenlediği muhtarlar toplantısına katıldığımızda bizlere ısrarla beyan ettiği husus şudur:

“Muhtarlarım! Ben Recep Tayyip ERDOĞAN nasılsa sizlerde aynısınız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ister on oyunuz, isterse on bin oyunuz olsun fark etmez. Belediye Başkanlarını, Valileri, Kaymakamları sizler çalıştıracaksınız. Benim hiçbir muhtarım Vali, Kaymakam ya da Belediye Başkanının kapısında beklemeyecektir. Derhal içeri girip işlerini halledecektir.”

Ama maalesef Kavacık Muhtarı olarak ben iki aydır randevu alamıyorum ve bunu asla kabul etmiyorum. Özellikle üzerine basarak belirtiyorum ki; bu açıklamayı yapmamdan dolayı geri adım attığım düşünülmesin.

Benimle görüşülüp mahallemin ve spor kulübünün sorunları konuşulup giderilmezse; yapılması gereken projeler, sunulacak hizmetler, çözüm bekleyen sorunlar yarım kalacaktır.

Bütün bu olumsuzlukların müsebbibi randevu talebimize karşılık vermeyen Beykoz Belediye Başkanı Sayın Yücel ÇELİKBİLEK olacaktır!

Takdir Saygıdeğer Kamuoyunundur / Saygılarımla…

Beykoz Belediye Meclisi’nde Karlıtepe tartışması
Önceki Beykoz Belediye Meclisi’nde Karlıtepe tartışması
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz