Ekonomi

Kavacık Et & Mangal’da her şey kilo ile

Kavacık Et & Mangal’da her şey kilo ile
2014.09.06 00:00
| | |
17571

Dost Beykoz Yazarı Ekrem Tuncer’in sahibi olduğu Kavacık Et & Mangal Restaurant hizmete açıldı…

Kavacık Orhan Veli Kanık Caddesi üzerinde kurulan tesisin açılışına İstanbul’un değişik bölgelerinden çok sayıda davetli katıldı. Deneyimli hizmet kadrosuyla Beykoz halkına hizmet vermeyi amaçlayan Kavacık Et & Mangal Restaurant’ın farklı bir anlayışla hizmet vereceğini açıklayan müessese sahibi Ekrem Tuncer, Beykoz’da kilo ile izgara et satan tek restaurant olduklarına vurgu yaptı.

Etler Balıkesir Bigadiç’ten geliyor

“Kavacık’ta insanların eti doyarak yiyeceği bir yer olmadığının farkına vardım. Kilo ile et satma işlemini Kavacık’ta başlattık. Etlerimiz özeldir. Balıkesir’in Bigadiç ilçesinden getiriyoruz.” şeklinde konuşan Ekrem Tuncer, “Etlerimiz tamamen özel üründür… O nedenle iddialı olduğumuzu söyleyebilirim… Bilhassa köftemizin tadına bakmasını istediğimiz Beykoz halkına hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bu konuda işletme olarak çok iddialıyız. Beykoz halkına da hayırlı olacağı inancındayız.” dedi.

Mehteran Takımıyla hizmete başlayan tesisin açılışına gün boyunca çok sayıda davetlinin katıldığını da ifade eden Ekrem Tuncer, yeni açmış oldukları tesiste 15 kişinin çalıştığını söyledi.

Kavacık Et & Mangal Restaurant: 0 216 322 83 22

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ekrem Tuncer, Kavacık Et & Mangal

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"