Kavacık Beykoz’u SAL Klasman’da temsil etmek istiyor

  • 0
  • 1853
Kavacık Beykoz’u SAL Klasman’da temsil etmek istiyor
Kavacık Beykoz’u SAL Klasman’da temsil etmek istiyor
Kavacık Beykoz’u SAL Klasman’da temsil etmek istiyor

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grubunda ilk 2 sırada kıyasıya bir mücadele yaşanırken grubun Beykoz temsilcisi Kavacıkspor'da tam anlamı ile bir alarm durumu söz konusu.

Yeşil-Beyazlı ekipte 2023-24 sezonunda yaşanan 3 mağlubiyetten birinin alındığı Başakşehirspor ile yapılacak maç öncesi oldukça sıkı bir antrenman programı uygulanmakta.

ERDEM KODALAK'TAN ÖNEMLİ BİR UYARI VAR

Kavacıkspor Takımı Antrenörü Erdem Kodalak maçın önemini defalarca futbolcularına aktarırken fiziki açıdan genç bir kadroya sahip olmalarına karşın mental anlamda da üst düzeyde olma mecburiyetleri olduğuna vurgu yapıp futbolcularını özellikle zorlu maçlar öncesinde kart görmemeleri konusunda uyardı.

YILMAZ, "BU SÜREÇTEN BAŞARI İLE ÇIKACAĞIZ"

Bu arada Kavacıkspor Takımı Sportif Direktörü Murat Yılmaz geride kalan haftayı maç yapmadan Bay olarak geçtiklerine vurgu yaparken, maçlardan alınan sonuçlarını ardından bir değerlendirmede bulundu.

Yılmaz, "Grupta 4 takımın kıyasıya rekabeti devam ediyor. Biz Bay haftamızı geride bıraktık, ilk ikideki rakiplerimizin ise birer Bay haftaları bulunmakta. Hafta sonundaki maçımızı m kazanırsak 28 puanlı üç takım zirvede eşit hale gelecek.  Bu nedenle hafta sonunda evimizde oynayacağımız Başakşehir maçının önemi bu anlamda çok belirleyici olacak. Tüm imkanlarımızı bu maçta kullanıp kazanan taraf olup yarışta avantaj sağlamak zorundayız. Daha önceki yıllarda bu zorlu süreci lehimize çevirmiştik. Bu sezonda Sal klasman grubuna ve oradan da TFF Bölgesel Lige dönmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

GRUPTA YENİ LİDER DİKİLİTAŞSPOR OLDU

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grubunda geride kalan hafta sonunda oynanan maçların ardından Kartaltepespor evinde Gaziosmanpaşaspor ile golsüz berabere kalınca 28 puanla ikinci sıraya indi.

Küçükayasofya deplasmanından farklı galibiyetle dönen Dikilitaşspor 28 puanla grubun yeni lideri oldu.  Kavacıkspor'un ise 25 puanı var.

Spor Servisi

Beykoz İshaklı Mahallesine yeni ortaokul yapılacak
Önceki Beykoz İshaklı Mahallesine yeni ortaokul yapılacak
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı