Spor

Kavacık Beykoz derbisine hazırlanıyor

Kavacık Beykoz derbisine hazırlanıyor
2014.09.24 00:00
| | |
5109

İstanbul 1. Amatör Ligi 16. Grupta ilk sıralarda yer alan iki Beykoz temsilcisinin hafta sonundaki mücadelesi nefesleri kesecek bir kalitede geçecek gibi.

Çubukluspor diğer tarafta aynı puanlı Kavacıkspor, tribünler bu maçı heyecanla beklemekte. Kavacıkspor'da çalışmalar gayet neşeli bir ortamda geçmekte. Yeşil-Beyazlı ekipte stressiz bir ortamda başlayan çalışmalarda maçın havasına şimdiden girmiş görülmekte. Antrenör Murat Yılmaz ve Yardımcıları Ulaş Atbaşı ve İsrafil Cömert Yönetimindeki antrenmanlarda değişik hücum ve savunma varyasyonları üzerinde durulmakta.

Kavacıkspor Antrenörü Murat Yılmaz Çubukluspor'un saygı duydukları bir rakip olduklarını söylerken, "Bizim öncelikli hedeflerimiz belli, bu sebeple maça gayet rahat çıkacağımızı söyleyebilirim. Hafta içindeki antrenmanlarda futbolcularımı oldukça istekli gördüm. Cumartesi günü tribünlere gelecek taraftarlara keyifli bir hafta sonu ve güzel bir futbol seyrettirmek istiyoruz. Önemli olan dostluk maça daha fazla konsantre olan yakaladığı fırsatları değerlendiren zaten hak edeceği galibiyeti de alır. Her iki takımada şimdiden başarılar diliyorum. Beykozlu futbolseverleri bu maçı izlemeye davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Çubukulspor, Kavacıkspor, Murat Yılmaz, Ulaş Atbaşı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"