Kavacık Beykoz’da Gebze’ye sürpriz yapacak

  • 0
  • 2195
Kavacık Beykoz’da Gebze’ye sürpriz yapacak
Kavacık Beykoz’da Gebze’ye sürpriz yapacak

TFF Bölgesel Amatör Lig 14. Grubunda mücadele eden Kavacıkspor'da hafta sonunda deplasmanda oynanan Osmaniye İstiklal müsabakasına ait yapılan yorumlarda galibiyetin hakları olduğu görüşü hakim.

Grupta en alt sırada yer alan İstanbul takımı olmasına karşın mücadele azminden bir şey kaybetmeyen aksine daha da pozitif bir futbol ortaya koyarak takdirleri toplayan Beykoz İlçe Temsilcisi başarılı görüntüsünü Çarşamba günü oynanacak Gebzespor müsabakasında da devam ettirme düşüncesinde...

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında Talip Ercan'a özel açıklamalarda bulunan Yeşil-Beyazlı Ekibin Teknik Sorumlusu Erdem Kodalak, "Osmaniye İstiklal müsabakasının geneline bakıldığında galibiyeti daha hak eden tarafın biz olmamız gerektiğini taraflı-tarafsız herkes dile getirmekte. Çok genç oyunculardan oluşan bir takımız ve bu da ister istemez, son vuruş ve tercih anlarında tecrübe noksanlığından dolayı skora yansımayan bir tablo da ortaya çıkarmakta. Bizim açımızdan zevkli ve heyecanlı bir mücadele yaşadık...bnşunu da ifade etmek isterim ki son atağa sayısal üstünlük ile çıktığımız anda gelen bitiş düdüğü bizce olmadı...oysa atacağımız bir gol şansı oluşmuştu, ne diyelim sağlık olsun..." diye konuştu.

Çarşamba Günü Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında konuk edecekleri Gebzespor müsabakasına ilişkin de konuşan Kodalak, "Şampiyonluk yarışı bizi ilgilendirmiyor, her zamanki düşünce anlayışımızla sahada galip gelebilmek için mücadeleye çıkacağız" dedi.

Kodalak açıklamalarının devamında, "Bakın biz iki hafta önce de yine bir şampiyonluk beklentisi olan büyük bütçeli, binlerce taraftarını arkasına almış olan İnegöl Kafkas Gençlik maçında da sahaya nasıl pozitif, mücadele oranı yüksek bir oyun yansıtmış isek Gebzespor maçında da  aynı görüntü içinde olacağız. - Bunlar zaten ligden düşmüş, bazı as oyuncuları da değişik takımlara transfer olmuş - mantığı ile bakılacak bir takım kesinlikle değiliz. Genç isimlerden oluşan bir kadromuz da olsa bu arkadaşlarımız altyapıdan beri birlikte oynama avantajına, bir birlerini çok iyi tanıma avantajına da sahipler. Dolayısı ile ben Çarşamba günü futbol adına çok zevkli, heyecanlı ve tempolu bir maç futbolseverleri bekliyor demek istiyorum. Başta Beykozlu futbolseverler olmak üzere herkesi bu maça davet ediyorum" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Sevgili Beykozlular, sevgili hemşerilerim...
Önceki Sevgili Beykozlular, sevgili hemşerilerim...
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz