Kavacık Beykoz’a galibiyetle dönmek istiyor

  • 0
  • 4177
Kavacık Beykoz’a galibiyetle dönmek istiyor
Kavacık Beykoz’a galibiyetle dönmek istiyor

İki sezon TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Kavacıkspor dönüş yaptığı İstanbul Süper Amatör Ligde sezona galibiyetle başlamak istiyor.

Yeşil - Beyazlı ekipte Teknik Sorumlu Erdem Kodalak genç bir kadro ile girdikleri ligde başarılı olup güzel futbolları ile anılmak istediklerine vurgu yaparken, "Hazırlık maçlarında artı ve eksilerimizi net şekilde gördük. Kadromuzda altyapımızdan yetişmiş birçok genç arkadaşımız var. Buna tecrübeli birkaç futbolcumuz ağabeylik edecek. Tüm takımlar gibi biz de galibiyetle başlamak istiyoruz. Pazar günü oynayacağımız Denizköşkler bizim için kapalı bir kutu. Sahaya çıkıp tüm gücümüzle mücadele edip Beykoz İlçemize galibiyetle dönmek istiyoruz" diye konuştu.

Beykoz temsilcisinde Kulüp Başkanı Enes Kararmaz ise öncelikle 2023-24 sezonunun tüm takımlara hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunurken, "Bilindiği üzere 2 sezonluk bir Bölgesel Amatör Lig deneyimi yaşadık. Yeniden döndüğümüz Süper Amatör Ligde yer aldığımız grupta profesyonel lig deneyimli takımlar da var. Biz Kavacıkspor olarak her ne kadar genç bir kadro ile başlasak da grubun sürpriz takımlarından biri olacağımızı düşünüyorum. Her şeyin hayırlısı." ifadelerini kullandı.

Spor Servisi

Beykoz’u düşünmek
Önceki Beykoz’u düşünmek
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi