Kültür

Kastamonuluların düğün dayanışması

Kastamonuluların düğün dayanışması
2014.07.27 00:00
| | |
11109

Ramazan ayı dolayısı ile ara verilen düğünler, bayram sonrası oldukça hız kazandı.

Temel, hafta sonu yapılan düğünle kızı Habibe Temel’i Trabzonlulara gelin verdi.

Akbaba Karya Düğün Salonu’nda yapılan düğüne yaklaşık 1000 kişilik bir davetli topluluğu katılırken, düğünde tam bir Kastamonu dayanışması vardı.

Aynı zamanda Beykoz Devlet Hastanesi personeli de olan Habibe Temel ve Sarıyer Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda Uzman Çavuş olarak görev yapan Hayri Aydın’ın nikahlarını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı…

Genç çiftin nikah şahitliklerini ise AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediyesi Başkan Danışmanı İsa Sucuoğlu ve Beykozlu Kastamonulular Dernek Başkanı Yılmaz Özdemir yaptı.

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi kemal Akar’ında hazır bulunduğu düğünde, çiftlere takı takmak isteyen davetliler arasında adeta yarış yaşanırken Habibe Temel’in Babası, Mehmet Temel konuklarıyla tek tek ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Yeni çiftler düğün sonrası aileleriyle birlikte objektiflere poz vererek, hayatlarındaki en mutlu günü kayda geçirdiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Adem Sefer, Habibe Temel, Hayri Aydın, İsa Sucuoğlu, Muharrem Kaşıtoğlu, Yılmaz Özdemir, Yücel Çelikbilek, Mehmet Temel

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"