Kastamonulular Yerel Seçimlere hazırlanıyor

  • 0
  • 8717
Kastamonulular Yerel Seçimlere hazırlanıyor
Kastamonulular Yerel Seçimlere hazırlanıyor
Kastamonulular Yerel Seçimlere hazırlanıyor

Yerel Seçimlerin yaklaşmasıyla STK’larda çalışmalar başladı. KAS-DER Genel Merkezi bu kapsamda Beykoz’da bir toplantı yaptı.

KAS-DER Beykoz Şubesi’nin organize ettiği toplantıda, Kastamonuluların yerel seçimlerde İstanbul ilçelerinden çıkaracağı belediye başkan ve meclis üyesi aday adayları konuşuldu. Kastamonulular ilk toplantıyı AK Partililer ile yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Koru Tesisleri’nde yapılan toplantıya KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş ve Yönetim Kurulu Üyesi Nevin Çalışkan, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, AK Parti İstanbul İl Yöneticileri Mehmet Umur, Orçun Şekercioğlu ve Ercan Kader gibi isimler katıldı…

Toplantıda, 2019 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde aday adayı olacak isimler üzerinde kafa yorulduğu kaydedildi.

KAS-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, ilk toplantıyı; Beykoz’da AK Parti’de hali hazırda görev yapan isimlerle yaptıklarını ve bundan sonra da İstanbul’un diğer ilçelerinde, CHP, MHP ve İYİ Parti ile de bu toplantıları yapacaklarını kaydetti.

Süleyman Çalık, “2019 yerel Seçimleri’nde Kastamonuluların İstanbul’da etkin ve söz sahibi olmalarını istiyoruz” dedi.

Haber Merkezi

Başkan, Beykoz'da 'halk meclisi' kuruyor
Önceki Başkan, Beykoz'da 'halk meclisi' kuruyor
Beykoz'da dereye düşen köpek İBB ekiplerince kurtarıldı
Sonraki Beykoz'da dereye düşen köpek İBB ekiplerince kurtarıldı