Kastamonulular Çelikbilek’i konuk etti

  • 0
  • 11567
Kastamonulular Çelikbilek’i konuk etti
Kastamonulular Çelikbilek’i konuk etti
Kastamonulular Çelikbilek’i konuk etti
Kastamonulular Çelikbilek’i konuk etti

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek iade-i ziyaretlerine Beykozlu Kastamonulular Derneği ile devam etti. Çelikbilek Kastamonulular Derneği’ne kalabalık bir heyetle gitti.

29 Mart 2009’da yapılan Mahalli Genel Seçimler kapsamında başladığı STK ve yöre derneklerine yönelik ziyaretlerine elde ettiği seçim başarısından sonra iade-i ziyaret çerçevesinde devam eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in bu seferki durağı Beykozlu Kastamonulular Derneği oldu.

Derneğin İncirköy’deki Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette; AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer’in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Baki, Nevin Çalışkan, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Dernek Başkanı Yılmaz Özdemir, Kurucu Başkan Muharrem Kaşıtoğlu ve Kastamonu kökenli Beykozlular yer aldı.

Dernek Başkanı Yılmaz Özdemir kısa bir selamlama konuşması yaparak Başkan Çelikbilek ve ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Derneğin Kurucu Başkanı Muharrem KaşıtoğluBaşkan Çelikbilek’e sosyal belediyecilik alanında yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kaşıtoğlu, “Sayın Başkanımızın Beykoz’da yaşayan tüm vatandaşlara yardım elini uzatmasından dolayı büyük bir mutluluk duymaktayız. Başkanımızın geçtiğimiz günlerde evi tamamen yanan Kastamonu kökenli bir vatandaşımıza gösterdiği ilgi bizleri duygulandırmıştır” şeklinde konuştu.

Yenimahalle’de yaşanan eğitim sorununa da değinen Muharrem Kaşıtoğlu sözlerini “Yenimahalle’de Ümraniye sınırlarında kalan Şehit Öğretmen Ahmet Onay İlköğretim Okulu’nda 500’e yakın Yenimahalleli çocuğumuz okuyor. Başkanımız bunu öğrendikten sonra o okula bir matematik sınıfı yaptı. Bu da Yenimahalleli vatandaşlarımız için çok güzel bir gelişme. Sayın Başkanımıza Yenimahalleliler adına da teşekkür ederim” cümleleriyle bitirdi.

Çelikbilek, “taşın altına hepimiz elimizi koyacağız”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Beykozlu Kastamonulular Derneği’ne yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında sosyal belediyecilik konusuna değindi. Çelikbilek ,“Belediye olarak görevimiz insanlarımızı yaşanılabilir bir çevreye, ilçeye kavuşturmak. Elbette sorunları olan insanlarımıza imkânlarımız çerçevesinde, hatta zorlayarak elimizi uzatmak durumundayız. Ben de bunu yapmaya gayret ediyorum. İnsanlarımızın mutluluğu benim için çok önemli. Belediye olarak inşallah önümüzdeki dört yılda çok önemli projelere imza atacağız. Bu çalışmaları sizlerle de sık sık bir araya gelerek anlatacağız ve taşın altına hepimiz elimizi koyacağız. Bazı projelere birlikte karar vereceğiz. Önümüzdeki Mayıs ayında bu çerçevede önemli bir referandum yapacağız. Beykoz’un belli başlı cadde ve sokaklarıyla ilgili projelerimizi sizlere aktaracağız ve yapılıp yapılmayacağına sizler karar vereceksiniz” şeklinde konuşurken Beykoz’da yaşayan vatandaşların yönetimde ve kararlarda aktif rol alarak sorumluluğu paylaşacaklarına değindi.

Programın sonunda Dernek Kurucu Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu Kastamonu kökenli olmayan konuklara bir poşet içinde Kastamonu’ya has çekme helva, pirinç ve sarımsak hediye etti.

Haber Merkezi

Kemençeyle İbrahim Tatlıses şarkısı
Önceki Kemençeyle İbrahim Tatlıses şarkısı
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz