Kastamonulular AK Parti’yi bastı

  • 0
  • 8898
Kastamonulular AK Parti’yi bastı
Kastamonulular AK Parti’yi bastı
Kastamonulular AK Parti’yi bastı
Kastamonulular AK Parti’yi bastı
Kastamonulular AK Parti’yi bastı
Kastamonulular AK Parti’yi bastı

Beykoz cemiyet hayatında her zaman birlik ve beraberlikleriyle dikkat çeken Kastamonulular yaklaşık kırk kişiden oluşan bir heyetle AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na adeta çıkarma yaptılar.

İş adamları, STK Temsilcileri ve siyasetçilerden oluşan heyette Beykozlu Kastamonulular Derneği Kurucu Başkanı ve AK Partili İBB Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ve Başkan Danışmanı İsa Sucuoğlu’da yer aldı.

Heyeti AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam karşıladı. Kastamonu’nun meşhur çekme helvasıyla gelen konuklar Sefer ve Çelikbilek’e ikramda bulunurken, İBB Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu kısa bir konuşma yaparak ziyaret sebeplerini açıkladı.

Kaşıtoğlu, “Sayın İlçe Başkanım ve Belediye Başkanım’a huzurlarınızda Kastamonulu hemşerilerimize duydukları güven ve gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür etmeye geldik. Eski Kastamonu İnebolu Dernek Başkanımız olan Mehmet Temel abimizin İlçe Sekreterliği gibi çok önemli bir göreve getirilmesi bizleri memnun etmiştir. Eminiz ki Mehmet abimiz de eski bir bankacı olmanın verdiği disiplinle görevini en iyi şekilde yapacaktır” şeklinde konuşurken gerek İlçe Başkanı Adem Sefer’in, gerekse Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in kalbinde Kastamonu’nun ayrı bir yeri olduğunu, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde gözlemlediğini söyledi.

Sefer, “komşuluk çok güzel; siz 37, ben 36”

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “memleketim olan Kars’a gitmeden önce Kastamonu’ya gitmiş birisiyim. Ne de olsa komşu iller. Biri 37, diğeri 36” şeklinde konuştu. Sefer ilçe yönetim kurulunda yapılan görev değişiklikleri çerçevesinde İlçe Sekreterliği’ne Mehmet Temel’i getirdiklerini belirterek, “Mehmet Bey hem teşkilatımızın son derece çalışkan ve disiplinli bir üyesi olması, hem de eski bir bankacı olmanın getirdiği tecrübeyle İlçe Sekretaryasını en iyi şekilde temsil edecektir. Bundan hiç şüphemiz yok” dedi. 

Yücel Çelikbilek, “Kastamonu insanı çalışkan ve merttir”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Kastamonuluların birlik ve beraberliğinin örnek teşkil ettiğine değinirken, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği Kastamonu ziyaretinden güzel anılarla ayrıldığını ifade etti. Çelikbilek, “Kastamonu insanı çalışkan ve merttir. Her yere olduğu gibi bu bölgeden de gelen taleplere elimizden geldiğince ve imkânlarımız çerçevesinde cevap vermeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Çelikbilek yaklaşık 40 kişiden oluşan heyetin 2-B ve İBB arazilerinin devriyle ilgili soruları da cevaplandırırken,“hamdolsun bu sorunları çözmek bizlere nasip oldu. İnşallah 2014’ten sonra vatandaşlarımız uzun yıllardır özlemini çektikleri bir Beykoz’da yaşamanın ayrıcalığını hissedecekler” dedi. Çelikbilek İlçe Sekreterliği’ne atanan Mehmet Temel’e de “işi emin ellere teslim ettiğimizden eminiz. Mehmet Bey’e güveniyoruz” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Sekreterliği görevine atandıktan sonra hemşerilerinin yoğun ilgisi ve desteğiyle karşılaşan Mehmet Temel kendisine gösterilen destek ve güvenden duyduğu memnuniyeti kısa cümlelerle anlatırken, “elimden gelenin en iyisini yapacağıma kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Haber Merkezi

Söz verdik imar sorununu çözdük
Önceki Söz verdik imar sorununu çözdük
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz