Kastamonular Beykoz’daki köy kongresinde buluştu

  • 0
  • 3711
Kastamonular Beykoz’daki köy kongresinde buluştu
Kastamonular Beykoz’daki köy kongresinde buluştu
Kastamonular Beykoz’daki köy kongresinde buluştu

Beykoz’da Kastamonuluların buluşma noktalarından olan Bozkurt Köseali ve Alantepe Köyü Derneği olağan genel kurulunu yaptı.

Dernek Merkezinde yapılan kongre sonunda Cemal Çelik bir kez daha başkanlığa seçildi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Kuruderi, İncirköy Mahallesi Muhtarı Alaattin Kartal ve  Soğuksu Mahallesi Muhtarı Muammer Aydınoğlu’da kongreyi takip eden isimler arasındaydı.

Genel Kurulda Divan Başkanlığını KASDER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık yaparken, divan üyeliklerini Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Mehmet Karaahmetoğlu üstlendi.

Bozkurt Köseali ve Alantepe Köyü Derneği Başkanı Cemal Çelik, dernek olarak yaptıkları faaliyetlerden anlatırken, Beykoz'da ikamet eden köy sakinleri olarak memleketlerini unutmadıklarını ve her sene geleneksel olarak düzenledikleri Kuran-ı Kerim programına çok yoğun bir ilgi olmasının da gurur verici olduğunu ifade etti.

Başkan Cemal Çelik yeniden seçilmesinin ardından yapmış olduğu konuşmada, katılımcılara teşekkür etti. Çelik, “çalışmalarımız ve faaliyetlerimizi ilk günkü şevkle yapmaya devam edeceğiz. Ahrete irtihal eden hemşerilerimizi rahmetle anıyorum." cümlelerini kullandı.

Kongre sonrası dernek Kurucu Başkanı Mehmet Karaahmetoğlu ve eski başkanlardan Saim Aydın'a teşekkür plaketi verildi.

Yönetim Kurulu Asil

Cemal Çelik, Erdoğan Göllü, Muzaffer Sarınuman, İbrahim Bakır, Mustafa Köse, Akif Karanfil, Adil Torun, Mustafa Şahin, Mehmet Aydın, Murat Çakır, Feridun Demir.

Yönetim Kurulu Yedek

Erkan Serenli, Tarık Turgut, Yunus Kuş, Serkan Köse, Barış Taşçı, Cüneyt Karaahmetoğlu, Mehmet Bakır, Sefa Torun, Muharrem Yılmazer, Metin Göllü, Okan Turan

Denetleme Kurulu Asil

Özcan Serenli, Muammer Taş, Salih Köse

Denetleme Kurulu Yedek

Ramazan Serenlioğlu, Mehmet Sarı, Kazım Zorahmetoğlu

Haber Merkezi

 

Uzay (lı) yorum
Önceki Uzay (lı) yorum
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor