Kastamonu gençleri Yuşa'da huzur buldu

  • 2015.01.26 00:00
  • Güncelleme: 26.01.2015 00:11
  • Okunma: 7065 kez
  • Yorum: 0
Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi Gençlik Kolları tarafından, Hz. Yüşa Türbesi’nde sabah namazı ve kahvaltı programı düzenlendi. Program dahilinde sabah namazı sonrası türbe ziyareti yapan gençler daha sonra dua etti.
Kastamonu gençleri Yuşa'da huzur buldu

KAS-DER'in İncirköy’deki dernek merkezinde kahvaltı yapan gençler, geleceğe yönelik yapılacak çalışmalar üzerinde de fikir alışverişinde bulundu.

KAS-DER Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık, burada kısa bir konuşma yaparak, gençleri tebrik ederken, programı hazırlayan Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ak'a da teşekkür etti.

Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ak'da yaptığı konuşmada, “Bugün birbirinden değerli insanlarla böyle güzel ve hayırlı bir etkinlikte bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle katılımlarınızdan dolayı, siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Allah’ın izniyle bugün Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz “Tarihi Camileri Yâd Etme ve Yaşatma Etkinlikleri” kapsamında Hz. Yüşa Türbesi ziyareti, sabah namazı ve kahvaltı programını gerçekleştirdik. Faaliyetimize Hz. Yüşa Türbesi’ni ziyaret ederek başlamak bizim için çok anlamlıydı. Çünkü, bizler biliyoruz ki; Hz. Yuşa, Beykoz'umuzun en önemli manevi temellerinden biridir. Dolayısıyla, temeli sağlam olmayan binanın kendisi de sağlam olamaz, düşüncesinden yola çıkarak KAS-DER Gençlik Kolları’nı sağlam temeller üzerine bina etmek istedik. İnşallah bundan sonra da “Tarihi Camileri Yâd Etme ve Yaşatma Etkinlikleri” kapsamında programlarımız devam edecektir." şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz