Kaşkır Ailesinin Beykoz’daki mutluluk tablosu

  • Güncelleme: 11.10.2020 16:23
  • Yorum: 0
Beykoz’un sanayicilerinden Kaşkır Cam Sanayi’nin sahibi Salim Kaşkır’ın oğlu Burak Kaşkır görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
Kaşkır Ailesinin Beykoz’daki mutluluk tablosu

Kanuni Sultan Süleyman Kent Ormanı içindeki Liva Köşkte yapılan düğün törenine oldukça geniş bir katılım vardı. Yeni çiftlerin nikâhını ise Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam kıyarken, nikâh şahitliklerini yeni çiftlere yakın isimler olan Elçin Gülcan ve Olcay Özdemir üstlendi.

Nikâh merasimi sırasında gelinin, damadın ayağına basma girişimi ilgiyle takip edilirken, nikâh akdini gerçekleştiren Fatih Sağlam ilk soruyu gelin Hande Aydın’a sordu.

Bayan Aydın’dan ‘evet’ cevabını alan Sağlam bu kez aynı soruyu damat Burak Kaşkır’a sordu. Çiftlerin evet cevaplarının ardından nikâh akdini onaylayıp onaylamadıkları şahitlere soruldu. Şahitlerin onayının ardından yeni çiftler ve şahitler imzalarını attı.

Ardından Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın kendisine vermiş olduğu yetkiye dayanarak, yeni çiftleri karı koca ilan ederek, hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundu.

Evlilik cüzdanını gelin hanıma emanet ettiğini ifade eden Fatih Sağlam, gelini de damat Burak Kaşkır’a emanet ettiğini söyledi. Ardından nikâh defterini gelin Hande Kaşkır’a verdi.  

Nikâh akdinin ardından, yeni çiftlerin anne babaları, Günay Aydın, Süleyman Aydın, Saliha Kaşkır ve Salim Kaşkır’da sahneye davet edilerek aile fotoğrafı çekildi.

Oldukça seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı düğünde Kovid-19 tedbirlerine son derece riayet edilirken, sadece fotoğraf çekimi sırasında maskeler çıkartıldı. Yeni çiftlerin nikâh sonrası yaptıkları ilk dansları da konuklarca ilgiyle takip edildi. Oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Salim Kaşkır, mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan tüm konuklarına teşekkürlerini ifade ederken, gelişlerinde kapıda karşıladığı misafirlerini ayrılışlarında da kapıya kadar uğurladı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz