Kaşıtoğlu, son sözlerini Beykoz Yenimahalle’de söyledi

  • 30.03.2019 14:12
  • Güncelleme: 30.03.2019 14:13
  • Okunma: 7427 kez
  • Yorum: 0
Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, Dört Kardeşler Düğün Salonu’nda son programını yaptı.
Kaşıtoğlu, son sözlerini Beykoz Yenimahalle’de söyledi

Mehteran Takımının Yenimahalle’den salona kadar yürüyüşü, meşale ve havai fişek gösterileri ile devam etti.

Programa SP Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, SP Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, meclis üyeleri, muhtar adayları, STK başkanları ve 2000’e yakın  vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan gece Kuranı Kerim tilaveti ile devam etti.

Salonu hınca hınç dolduran Beykozlular, Muharrem Kaşıtoğlu’nun ismi anons edilince “Beykoz’a Başkan Kaşıtoğlu” sloganıyla adeta salonu inlettiler.

Meclis üyesi adayı Yılmaz Özdemir ve Dernek Başkanı Engin Bağlan, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ve İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, kısa selamlama konuşması yaparak Muharrem Kaşıtoğlu’na Destek istedi.

Nazım Hikmet Ran’dan Davet şiirini okuyarak başlayan Kaşıtoğlu, konuşmalarına şu şekilde devam etti. “80 günde Beykoz’un 3300 sokağın her karışını ekip arkadaşlarımla arşınladık. Tüm Belediye Başkan adaylarıyla birlikte hak, hukuk adalet çerçevesinde çalıştık.

Beykoz’u yaban ellere teslim etmeyin

Sefer bizden, Zafer allatan diyerek yola çıktık. Cenabı hakkın izniyle, yaptığımız bu çalışmalar 31 Mart akşamı bu saatlerde karşılık bulacak. Allah şahit, Beykozlulara şahit. Tüm herşeye rağmen kimseye dalaşmadan, kimseye didişmeden hakkı, hukuku anlatma gayreti içerisinde olduk. Allah’ın izniyle yarından sonra karşılık bulacak. Beykozluların projesi olma gayreti ile 31 Mart’ta Beykoz’u yaban ellere teslim etmeyeceksiniz.

80 günlük seçim çalışmasında pek çok olaya şahit olduk. Hayatımda çok önemli bir seçim çalışması koyduk heybeme… Çok haksız eleştirilere mağruz kaldık. Bize ve partimize iftira atanlar, ahireti unutmuş gibi hareket ettiler. Öbür tarafta; oradaki davaya bakacak hakim, kainatın hakimi olacak. Orada adam kayırma yok. Orada nizam terazisinde çıktığı zaman boyunun ölçüsünü alacak.

Beykoz’daki rantı, Beykozlulara bırakacağız

Projelerimiz var, hayallerimiz var. 1 Nisan’dan itibaren nerede kalmıştık diyerek, projelerimizi gerçekleştirmek olacak. Seçimin ilk gününden itibaren verdiğimiz bir vaat vardı. Beykozlu Beykoz’da kalacak. Beykozlunun hakkettiği zenginliğini, sonradan Beykozlu olduğunu söyleyenlere teslim etmeyeceğiz. 50, 60 yıl öncesinde Giresun’dan, Kastamonu’dan, Ordu’dan, Kars’tan bu diyara göç edenler, tozunu, toprağını, çamurunın çilesini çekip ev sahibi olanlar, buradaki rantı Beykoz’a bırakmamak için mücadele ediyor. Biz ise bu rantı Beykozluların cebinde bırakmak bizim namus borcumuz olsun. İnşallah bu mührü Saadet partisine vurarak gerçekleştireceğiz.

Sizlerden ricam şudur; her biriniz eşinizi dostunuzu arayıp Saadet partisine oy vermelerini sağlayın. Hangi siyasi partisine gönül vermiş olursa olsun burada bakan, başbakan seçmediğimizi söyleyin. Burada dertlerinizle dertlenebileceğiniz bir başkan seçtiğinizi söyleyin.

Burada adama oy veriyoruz deyin. 31 Mart’ta Beykozlular; Beykoz’un rantı, Beykozluların zenginliği, Beykozlulara mı kalacak yoksa dışarıdan gelenlere mi kalacak? 31 Mart’ta buna karar verecekler.

Beykozlular, 31 Mart’ın köprüden önce son çıkış olduğunu unutmamalıdır. 31 Mart’ta Beykoz’un kaderini Beykozlular mı belirleyecek, yoksa bir kaç müteahhit mi belirleyecek. Bunu hep birlikte göreceğiz. Haydi Beykozlular şimdi sıra sizde… Beykozlular, öz evlatları olan Kaşıtoğlu’na destek çıkacaklarına yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz