Siyaset

Kaşıtoğlu'ndan eski mesai arkadaşlarına ziyaret

Kaşıtoğlu'ndan eski mesai arkadaşlarına ziyaret
14.03.2019 11:26
| | |
2953

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, daha önce birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarını ziyaret etti.

Sabahın erken saatlerinde Belediye garajında çalışan işçilerle kahvaltı yapan Kaşıtoğlu, daha sonra idari bürolarda çalışan mesai arkadaşlarının yanına gitti.

 Yaklaşık 100 çalışanın katıldığı kahvaltıda çalışanlar Kaşıtoğlu’na yoğun ilgi gösterdi.

Başkan yardımcılığı yaptığı dönemde kendisine bağlı olan bir birim olması nedeniyle garaj çalışanlarına ismiyle hitap eden Kaşıtoğlu, çalışanlara yönelik yapmış olduğu konuşmada, görevde olduğu sürede çalışanların sosyal hakların kazanımlarına ilişkin ciddi mücadele ettiğini kaydetti.

Zaman zaman çalışanların alkışlarıyla sözü kesilen Kaşıtoğlu, "bu seçimin yerel seçim  olduğunu ve  daha önce oy kullandığınız partileri bir kenara bırakarak gerçekten güvendiğiniz kefil olacağınız ve hizmet edeceğini düşündüğünüz  adaya  oy verin" ifadelerini kulnanarak çalışanlardan destek istedi.

Çalışanların büyük bir kısmı ise, kendisini desteklediklerini ancak bunu ifade edemeyeceklerini, kendilerinin iş, aş ve ekmek ile tehdit edildiklerini söyledi.

Soru cevap kısmında ittifak yapıldığı konusunda sorulan soruya Kaşıtoğlu cevaben; Saadet Partisi’nin bütün seçim bölgelerinde seçime tek başına giren tek parti olduğunu, başka parti yada kişilerle ittifakının söz konusu olmadığını,  iktidar partisinin kan kaybını ve Saadet Partisi’ne yönelişine  engel olmak için uydurduğu bir iftira olduğunu söyledi. 

Muharrem Kaşıtoğlu, çalışanların isteği üzerine kısa süre önce vefat eden merhum Kenan Arslan için Cahit Sıtkı Tarancı’nın ‘memleket isterim’ şiirini okudu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Muharrem Kaşıtoğlu, Ziyaret, Garaj

reklam
1 Yorum
emine okutan14.03.2019 11:42:46

midem bulanıyor

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"