Kaşıtoğlu ile CHP'li vekil birbirine girdi

  • 28.08.2016 20:50
  • Güncelleme: 28.08.2016 20:59
  • Okunma: 7845 kez
  • Yorum: 5
CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan ile Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, sosyal medyada birbirine girdi.
Kaşıtoğlu ile CHP'li vekil birbirine girdi

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, bu sabah saatlerinde resmi Twitter hesabından bir tweet attı. "Laiklik ilkesini yok saymak büyük gaflet, hıyanettir. Türbanı bir siyasi araç olarak görmek de aynıdır. Polisin canını koruyun saçını değil" diyen Milletvekili Özkan, başta Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu olmak üzere AK Partililerden tepki aldı.

Milletvekili Özkan'ın tepki çeken bu mesajının ardından Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'da cevap olarak, "Sen beyinsiz misin, yoksa AK Parti düşmanlığın seni cahil mi eyledi? Türban siyasi bir simge değil, bir inanç meselesidir" dedi. Bu cevapla birlikte söz konusu tweetin altında AK Partililer ve CHP'liler tartışmaya başladı.Yüzlerce kişinin Twitter üzerinden mentionlarla birbirine cevap verdiği gözlenirken, Milletvekili Tuncay Özkan tartışmalara girmeyerek Beykoz belediye başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'na hitaben 'cahil ve terbiyesizsin' şeklinde bir tweet attı. 

Haber Merkezi

Yorumlar (5 Yorum)

Murat Yılmaz (6 yıl önce)

Evet başını örtenler inanç için örtmekte olduğunu herkes bilmektedlr.Buna sayın Özkan da dahildir.AKP de BaşörtüsünüSiYASİ AMAÇ VE ARAÇ olarak kullandığını da Dünya bilmektedir.O Başkan yardımcısı,asıl işine konsantre olup,inandığı dinine daha iyi hizmet edeceğinide öğrenmesi gerekmektedir.

Zülküf Sönmez (6 yıl önce)

Tuncay Özkan'a Başörtünün siyasi simge olmadığını anlatmak için ne yapmak gerekir? Şöyle bir etrafınıza çarşı pazara bakın, bu hanimlarin hepsi siyasi simge olsun diye mi basortu takiyor? Biraz insaf ve merhamet, millet ne ile ugrasiyor biz ne ile mesguluz?

falan filan (6 yıl önce)

tarafların birbirine hakareti hoş olmamış da yorum yazmamın nedeni "dost beykoz" herkese aynı uzaklıkta kendi yazarının eleştirisini bile yayınlamış helal olsun

SERKAN TANTA (6 yıl önce)

Muharrem Kaşıtoğlu bana göre çok boş bir insan. Tuncay Özkan'da kendisiyle muhattap olmayarak en güzel cevabı vermiş. Saçları fazla jölelemek yerine görevinize konsantre olup halka hizmet edin sayın Kaşıtoğlu size tavsiyemdir.

Aydın Düzgün (6 yıl önce)

Sayın vekilim, zata çok yakışan bir cevap vermisşiniz

Yorum Yaz