Toplum

Kaşıtoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile açılışta buluştu

Kaşıtoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile açılışta buluştu
25.02.2017 16:15
| | |
5999

Yayıncı ve yazar olan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kitap fuarının açılışına katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4. CNR Expo Kitap fuarının açılışına katıldı. Bazı bakanlar ve milletvekillerinin de katıldığı açılış programına Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yazar Muharrem Kaşıtoğlu'da katıldı.

Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile böyle güzel bir etkinlikte buluşmak mutluluk vericiydi" dedi.

"Cumhurbaşkanımızın katılımından onur duyduk"

Kaşıtoğlu, "4. CNR Expo Kitap Fuarının açılışını onurlandıran kültür hayatımıza katkı açısından önemli bir farkındalık yaratan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Türkiye Basın Yayın Birliği, yayıncılar ve kitap dostları adına şükranlarımızı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Protokol konuşmalarının ardından açılış kurdelesini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, yayıncılar ve yazarlar birlikte kesti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Başkan Yardımcısı, Muharrem Kaşıtoğlu, Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan, Kitap Fuarı, Açılış

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"