Kasım’da Hollywood yıldızları Türkiye’ye gelecek

  • 0
  • 9155
Kasım’da Hollywood yıldızları Türkiye’ye gelecek
Kasım’da Hollywood yıldızları Türkiye’ye gelecek
Kasım’da Hollywood yıldızları Türkiye’ye gelecek

Dost Beykoz Yayın Koordinatörü Çağlar Cilara, turizm sektöründeki krizi Zuhal Mansfield ile KRT’deki programında değerlendirdi...

DEİK Türkiye - Avustralya İş Konseyi Başkanı Zuhal Mansfield Kasım ayında Hollywood yıldızlarının Türkiye'ye geleceğini söyledi.

"Kasım ayında çok ciddi bir şey planlanıyor. Hollywood'dan birçok sanatçıyı getireceğiz" diyen Mansfield, "Bu insanlar gelerek ne kadar cesur olduklarını değil, korkulacak çok şey olmadığını gösterecekler" diye konuştu.

Türkiye'yi yabancılara anlatmak için sosyal medya üzerinden kampanya başlatan Mansfield gençlere çağrı yaptı ve şöyle konuştu:

"I WİSH YOU HERE VE I LOVE YOU ETİKETİ İLE MANZARA FOTOĞRAFI PAYLAŞIN"

"Ben bugün bir hashtag açtım, I wish you here diye. Gelmeyen turistlerin neler kaybettiğini görebilmesi için. Gençlerden rica ediyorum, I love Turkey ve I wish you here etiketiyle bulundukları yerde neresi olursa olsun bir manzara fotoğrafı çeksinler ve sosyal medyada yayımlasınlar."

Rus turistler bu yıl uçak gerilimi nedeniyle ülkemize gelmedi. Mansfield'e göre Ruslar bu durumdan pişman olmalı.

"RUSLAR GELMEDİĞİ İÇİN ÇOK PİŞMAN"

"Gelmedikleri için çok pişmanlardır. Soğuk kahvelere 5 euro ve korkunç yemeklere de 25 euro versinler de akılları başlarına gelsin. Burası sadece göze vücuda hitap etmiyor, Türkiye'nin inanılmaz bir mutfak zenginliği var, bir görsel şölen bu ve bu şöleni kaçırdıkları için üzgünüm. Yoldaşlar için çok üzgünüm, kışın Rusya'nın inanılmaz kötü şartlarında çalışırken eminim Akdeniz'in sıcak sularını, birbirinden lezzetli yemeklerini düşündüler. Pişman olmaları lazım. Pişmanlık için çok nedenleri var."

Mansfield, Türkiye'nin hala bölgesinde güçlü bir ülke olduğunu savundu ve şunları söyledi:

"Türkiye hala bölgesinde, Ortadoğu'da, Avrasya coğrafyasında ve Balkanlarda müthiş bir üretici, müthiş bir sanayi üreticisi, Türkiye hala genç ve dinamik nüfusu ile, iyi niyeti, ağırbaşlılığı ve mütevaziliği ile hala var ve var olacak. Türkiye'nin başına ne gelirse gelsin, hangi tarih Türkiye'yi kendi hikayesinden çıkarırsa kendi tarihi ile birlikte çıkarır."

Haber Merkezi

Susuz Beykoz'dan İSKİ'ye isyan var
Önceki Susuz Beykoz'dan İSKİ'ye isyan var
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz