KAS-DER Genel Başkanından BEYMEZ’e ziyaret

  • 0
  • 5785
KAS-DER Genel Başkanından BEYMEZ’e ziyaret
KAS-DER Genel Başkanından BEYMEZ’e ziyaret

Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Genel Başkanı Remzi Şen, Beykoz Meclis Üyeleri Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Daha önce yapmış olduğu basın toplantısında 2024 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde mutlaka Kastamonulu aday çıkartacaklarını açıklayan KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen, Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ)’i ziyaret etti.

Yalıköy’deki BEYMEZ ofisinde gerçekleşen ziyarette Başkan Remzi Şen ve beraberindeki KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’ı BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk ve diğer Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

Yaklaşık 40 dakika süren ziyarette yerel siyasete ilişkin değerlendirmeler yapılırken, STK’larında siyasete yönelik beklentileri konuşuldu.

KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen, yaklaşan seçimler öncesi çeşitli STK’ları ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulunduklarını, bu çerçevede Beykoz’da önemli gördükleri ve Beykoz’un hafızası olarak nitelendirdikleri Beykoz Meclis Üyeleri Derneği’ni ziyaret ettiklerini kaydetti.

Diğer STK’larla ziyaretlerine devam edeceklerini söyleyen Başkan Şen, BEYMEZ yöneticileri ile verimli bir görüşme yaptıklarını dile getirdi.

BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk’te ziyaretten memnuniyet duyduklarını kaydederek, STK’ların siyasi değerlendirmelerde bulunarak, daha iyi hizmet üretebilmek için siyasette olma gereksinimi hissediyor olmalarını demokratik manada olumlu bulmakla birlikte, STK’ların bu gereksinime ihtiyaç duyuyor olmalarının da siyaseti yönetenlerin eksikliği olarak değerlendirdiğini söyledi.

Erdal Öztürk, ziyaretleri nedeniyle KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen ve Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık’a teşekkür etti.

Haber Merkezi 

 

  

 

Beykoz 100. yılı çeşitli etkinliklerle kutlayacak
Önceki Beykoz 100. yılı çeşitli etkinliklerle kutlayacak
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı