Güncel

KAS-DER Genel Başkanı Gümüş Beykoz'a kafayı takmış

KAS-DER Genel Başkanı Gümüş Beykoz'a kafayı takmış
21.09.2016 12:17
| | |
10459

Yaklaşık 3 hafta önce Sancaktepe'de yapılan kongrede KAS-DER Genel Başkanı seçilen Orhan Gümüş Beykoz'u hedefleri arasına almış.

Beykoz'dan Nevin Çalışkan, Turgay Sucuoğlu ve Şeref Sarıkaya'nın yönetim listesinde yer aldığı ve KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık'ında destek verdiği Orhan Gümüş bir yerel gazeteye vermiş olduğu röportajda ilginç açıklamalar yaptı.

Önümüzdeki yerel seçimlerde İstanbul'un ilçeleri arasında en az üç bölgenin Belediye Başkanı'nın Kastamonulu olması için çaba sarf edeceklerini söyleyen Orhan Gümüş, bu ilçeler arasında sadece  Beykoz'u açıkça telaffuz etti.

"İstanbul’da bir belediye alsak inanın çok şey değişir. Hele bunu ikiye, üçe katlayacağımız yerler var. Bakın Beykoz, net alabileceğimiz bir yer. 75 bin Kastamonu seçmeni var. Bunu kenetlediğimiz zaman olay biter." ifadelerini kullanan Gümüş, Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül'ün her yıl Cide'ye gittiğini ve İstanbul'da Cidelilerin oyunu o sebeple aldığını söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, KAS-DER, Orhan Gümüş, Seçim

reklam
2 Yorum
falan filan24.09.2016 00:56:43

orhan amca 10 numara cömert bir insandır bundan 20 küsür sene önce bir gün okul gezisi nedeniyle tuzlaya gitmiştik o tarihte cep telefonları azdı biz kolejde okuduğumuz için hepimizde cep telefonu vardı. o tarihte aynı sınıfta okuduğum kızı ile iletişime geçti ve bizi o tarihte bir lokantaya(tuzlada ki o arihte en iyi mekanlardan birine) davet ederek 50 kişiye yakın lise öğrencisine ne isterse(sınır yoktu biz onun ısmarlayacağını bilmiyorduk) ikram etti ve yolcu etti dükkan sahibi değildi ama o kadar kişinin yemek ödemesini üstlendi kimsenin bunada ihtiyacı yoktu ama kendi çok cömert birisiydi çocuklarıyla okuldan sonra görüşmedim kendisini de o tarihten beri görmedim görsemde tanımam ama hayatım boyunca onun gibi cömert olmayı isterim....

Melih Rençber21.09.2016 17:42:13

Bu işler bu kadar basitse Orhan Gümüş aday olsun. Mevcut Kas-der Beykoz Başkanı döneminde, hiçbir partiden bir tane Kastamonulu aday çıkmadı. Trabzonluya, Rizeliye, Ardahanlıya uşaklık yaparak Belediye Başkanı çıkaramazsınız. Kas-der Beykoz cebine harçlık koyana hizmet eden bir başkana sahip. Cebine harçlık koyanların Kastamonulu olmasına gerek yok, Giresunlu olur Trabzonlu olur farketmez. Eğer Orhan Gümüş, Kasder Beykoz Başkanı'nın cebini iyi doldurursa belki Kastamonulu tabansız bir aday adayı görebiliriz. Sorun sizde arkadaşlar. İçinizde ki zübüklerin algılarına yenik düşüyorsunuz.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"