KAS-DER Genel Başkanı Beykoz'daydı

  • 28.11.2016 17:44
  • Güncelleme: 28.11.2016 17:47
  • Okunma: 7411 kez
  • Yorum: 0
KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş, Beykoz'da ziyaretlerde bulundu.
KAS-DER Genel Başkanı Beykoz'daydı

Geçtiğimiz aylarda Sancaktepe Kadir Topbaş Kültür Merkezi'nde yapılan kongrede 908 delegeden 517 kişinin oyunu alarak Genel Başkan seçilen Orhan Gümüş, Beykoz'da Kaymakam Katırcı ve Belediye Başkanı Çelikbilek'i ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında KAS-DER Genel Başkanı Gümüş'e Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Beykoz Belediyesi Başkan Danışmanı Nevin Çalışkan, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cavit Gül ve yaklaşık 15 kişilik bir ekip heyet eşlik etti.

İlk ziyaretini Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'ya Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte gerçekleştiren Genel Başkan Gümüş, "henüz yeni kongre yaptıklarını ve tanışma amacıyla geldiklerini" söyledi. KAS-DER Yönetim Kurulu Üyesi ve Beykoz Belediye Başkan Danışmanı Nevin Çalışkan'da, önümüzdeki hafta gerçekleştirecekleri musiki konserine Kaymakam Katırcı'yı davet etti.

Kaymakam Katırcı'yı Kastamonuluların ziyareti yaklaşık bir saat sürdü. Ziyaret sırasında kendilerini tek tek tanıtan KAS-DER Yöneticileri, son olarak toplu fotoğraf çektirdi.

KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'ya kabulleri nedeniyle teşekkür ederken üzerinde derneklerinin logosu bulunan bir de plaket verdi.

İkinci ziyaret Başkan Çelikbilek'e

KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş ve beraberindeki 20 kişilik heyetin ikinci durağı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek oldu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kastamonulular Dayanışma Derneği üyelerini toplantı salonunda ağırlarken, misafirlerine birer tane ağaç fidanı hediye etti.

Başkan Çelikbilek'e de bir saat misafir olan Kastamonulular burada da kendilerini tanıttı ve tanışma amacıyla geldiklerini belirtti. Bir Kastamonulu Yöneticinin Mali Müşavir olduğunu söylemesi üzerine kendisi de Mali Müşavir olan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 1989 yılında yaşadığı bir anısını misafirleriyle paylaştı.

Kastamonular Dayanışma Derneği Genel Başkanı Orhan Gümüş, Başkan Çelikbilek'e de bir teşekkür plaketi takdim etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz