Yaşam

KAS-DER Beykoz Gençliğinden huzurevi ziyareti

KAS-DER Beykoz Gençliğinden huzurevi ziyareti
09.03.2015 15:03
| | |
18445

Foto galeri

KAS-DER Beykoz Gençlik Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle huzur evlerini ziyaret ettiler.

Huzurevi ziyaretlerinin ilkini gerçekleştiren gençler, huzurevinde kalan yaşlıların Dünya Kadınlar Günü’nün kutlayan KAS-DER’li gençler, yaşlılara çiçek vermeyi de ihmal etmedi.

KAS-DER Beykoz Gençlik Kolları tüm huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenirken, onların anılarını dinleyerek dertlerini paylaşmaya çalıştılar.  Gençler ayrıca, huzurevi hemşirelerinden de yaşlı kadın ve erkeklerin sağlık ve ihtiyaç durumları hakkında bilgiler alındılar. Ayrıca huzurevi doktorları ile sıcak bir sohbet gerçekleştiren gençler, KAS-DER Beykoz Gençliğini olarak huzurevini tekrar ziyaret edeceklerini belirttiler.

Kastamonulu gençlerin, 8 Mart Dünya kadınlar Günü’nde yapmış oldukları ziyaretten son derece memnun olan huzurevi sakinlerinin yüzlerinin gülmesi gençleri oldukça mutlu etti. KAS-DER gençleri yaklaşık bir saat kaldıkları huzurevinden ayrılırken, tekrar gelecekleri sözünü verdiler.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Beykoz Haberleri, KAS-DER Beykoz Gençlik Kolları, Huzur Evi, Ziyaret, Dünya Kadınlar Günü, Yaşlı

reklam
3 Yorum
Fatma Hanım10.03.2015 13:12:37

Büyüklere saygı ve hürmete çağıran bir hadis-i şerifte Efendimiz, şöyle buyurmaktadır: “Allâh Teâlâ, yaşından ötürü bir ihtiyara saygı gösteren gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler lutfeder .” (Tirmizî, Birr, 75) Çok iyi olmuş, eğer devam ederse daha güzel olur, bir Beykozlu olarak takdir ettim..

koray kara10.03.2015 10:41:21

hepinizle gurur duyuyoruz

Yakup Süreli09.03.2015 17:03:51

Beykoz Kas-Der in güzel yürekli gençlerinin mesaj ve anlam yüklü aktivite ve ziyaretlerini takdir ve minnet ile takip ve takdir ediyoruz. Allah yolunuz açık etsin, gönlünüze göre versin İnşAllah..

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"