KAS-DER Beykoz’da iftar geleneği sürüyor

  • Güncelleme: 11.02.2020 18:16
  • Okunma: 5315 kez
  • Yorum: 0
Süleyman Çalık’ın KAS-DER Beykoz Şube Başkanı seçilmesinden sonra geleneksel bir statüye kavuşan iftar yemeği bu yılda tekrarlandı.
KAS-DER Beykoz’da iftar geleneği sürüyor

Her yıl olduğu gibi bu yılda KAS-DER’in iftar yemeğinde Beykoz’da faaliyet yürüten diğre yöre derneklerinden temsilciler ve siyasilerin de yoğun ilgi gösterdiği iftar sofrasında KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık elleriyle misafirlerine yemek dağıttı.

KAS-DER Beykoz Şube Yönetimi’nin de tam kadro hazır olduğu iftar programı İncirköy Mahallesi Şehit Cengiz Erdoğan Parkı’nda yapılırken, geçen yıl verilen iftar yemeğinde konuklar arasında olan CHP eski İlçe Başkanı merhum Hızır Yılmaz’da saygıyla yad edildi.

KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, “Geleneksel iftarımızı bu yıl da yaptık. İftarımıza katılan belediye meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, yöre dernek başkanlarımıza, iş adamlarımıza, üyelerimize ve tüm dostlara derneğimiz adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullanırken Genel Başkan Remzi Şen’in de herkese selamları ve tebrikleri olduğunu söyledi. Çalık, “Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin inşallah.” dedi.

KAS-DER Beykoz Şubesi’nin iftar programında, Beykoz Belediyesi Meclis üyelerinden İdris Kurt, Sadullah Kabahasanoğlu, Temel Karadeniz, Hüseyin Kuruderi, Gülay Demirel gibi isimler hazır bulunurken, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Coşkun Tosun’da KAS-DER’in konukları arasındaydı.

KAS-DER Beykoz Şubesi’nin iftar yemeğinde objektiflere yansıyan diğer isimler ise şunlar oldu:

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan,

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu,

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe,

Beykozlu Çankırılılar Derneği Başkanı Bilal Karabacak,

Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Şahin,

Beykoz Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun,

Kavacık Mahalle Muhtarı Yasemin Şahin,

Akbaba Mahallesi Muhtarı Yüksel Kılıç,

Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu

Beykoz Belediyesi Musiki Korosu Şefi Nevin Çalışkan

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: KAS-DER Beykoz, Süleyman Çalık, İftar

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz