Kültür

Kars Ardahan Iğdır gecesi

Kars Ardahan Iğdır gecesi
2014.07.26 00:00
| | |
8018

Beykoz Çayır Festivali’nde Kars Ardahan Iğdır Gecesi vardı… Diğer geceler oranla biraz daha sakin geçen gecede yöresel sanatçılar sahne aldı.

Beykoz Çayır Şenliği Kars Ardahan Iğdır gecesiyle davam etti.. Başkan Çelikbilek’in katılmadığı gecede kendisini Nevin Çalışkan temsil ederken AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, İlçe Yönetim Kurulu üyesi Tuncer Dede ve meclis üyesi Yusuf Koç hemşerilerine destek için Beykoz Çayırı’ndaydı.

İsmail Acı, Kurbani Sural, Neşe Demir, ve Oğuz Aksoç’un sahne aldığı Kars Ardahan Iğdır gecesinin sunumunu Hasan Karayol yaptı.

Beykoz Belediye Başkan yardımcıları Hanefi Dilmaç, Nevin Çalışkan, Yüksel Baki ve Metin Torun’un da hazır bulunduğu geceye CHP’lilerde yoğun ilgi gösterdi.

Beykoz bizim için bir Kars’tır

Kars Ardahan Iğdır Derneği Başkanı Metin Yıldız gecede yapmış olduğu konuşmada “Beykoz bizim için bir Kars’tır. Biz öyle görüyoruz. Kars’a hizmet etmek nasıl bir onursa, Beykoz’a da hizmet etmek öyle bir onurdur. Biz Kars, Ardahan, Iğdır Derneği olarak olayı böyle görüyoruz ve görmeye devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Dernek Başkanı Metin Yıldız katkıları nedeniyle Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan’a ve katkıları olan çeşitli kuruluşlara plaket verdi.

Sanatçı Oğuz Aksoç vermiş olduğu konserle Beykoz Çayır’ında yüzlerce insanı halay çektirdi

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Kars Ardahan Iğdır, Festival 2011, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"