Karne sevincine Fettah Can desteği

  • Güncelleme: 14.06.2014 00:11
  • Okunma: 4384 kez
  • Yorum: 0
2013-2014 yılı eğitim-öğretim yılını tamamlayan öğrenciler, karnelerini aldıktan sonra tüm bir yılın yorgunluğunu Fettah Can konserinde eğlenerek üzerlerinden attı.
Karne sevincine Fettah Can desteği

Kafkas ekibinin şovuyla başlayan programda yılı başarıyla tamamlayan 485 öğrenciye BeykozBelediyesi tarafından bisiklet hediye edildi. Hediye edilen bisikletlerin ardından sahne alan Fettah Can, öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattı.

Fettah Can en sevilen şarkılarını sahnede seslendirirken, alanı dolduran öğrenciler de sanatçıya eşlik etti. Alanda konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, tüm Türkiye’de karne sevincinin yaşandığını belirtti.

Yılın yorgunluğunu atmak için konsere gelen öğrenciler ise çok eğlendiklerini belirterek, önlerindeki üniversite sınavlarına hazırlanacaklarını söyledi. Bu eğitim yılını başarıyla kapatan bir öğrenci ise, bisikletini aldıktan sonra başarılı olmanın bisikletten daha önemli olduğunu vurguladı.

Fettah Can’ın şarkılarına kendilerini kaptıran öğrenciler, bu anları ölümsüz kılmak için cep telefonlarıyla resim çektirmeyi de ihmal etmediler.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz