Kültür

Beykoz Karlıtepe’den İstanbul nasıl görünüyor?

Beykoz Karlıtepe’den İstanbul nasıl görünüyor?
19.12.2017 16:38
| | |
14221

Video galeri

Beykoz Karlıtepe'de bulunan Merkez Camii’nin minaresine yapılan seyir terası drom kamera ile görüntülendi.

Oraya çıkmaya gerek kalmadı. Aynı manzarayı buradan da izleyebilirsiniz… Seyir teraslı caminin muhteşem İstanbul manzarası havadan görüntülendi.

Kartpostallık görüntüler oluşturan seyir terasını birçok vatandaş ailesiyle birlikte ücretsiz olarak ziyaret ediyor.

Bir yanda yemyeşil ormanları bir yanda masmavi denizi birleştiren Beykoz Karlıtepe Merkez Camii'nin minaresindeki seyir terasının muhteşem manzarası görenleri kendine hayran bırakıyor. Kartpostallık görüntüler oluşturan seyir terasının mest eden manzarası havadan görüntülendi.

SEYİR TERASLI CAMİNİN MUHTEŞEM İSTANBUL MANZARASI HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Beykoz Karlıtepe Merkez Camii'nin 52 metre yüksekliğindeki minaresinde bulunan seyir terası görenlerin dikkatini çekerken manzarasıyla da kendine hayran bırakıyor. Caminin 1,5 yıl önce hizmete açılan terasının bir yanda yemyeşil ormanları bir yanda masmavi denizi birleştiren muhteşem görüntüsü ise havadan görüntülendi. Havadan çekilen görüntülerde İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasını tepeden gören seyir teraslı minarenin hayran bırakan manzarası gözler önüne serildi.

İSTANBUL MANZARASI EŞLİĞİNDE KİTAP OKUYORLAR

Kartpostallık görüntüler oluşturan seyir terasını birçok vatandaş ailesiyle birlikte ücretsiz olarak ziyaret ediyor. Ayrıca terasa çıkarken vatandaşların kullanabilmesi için minarenin içinde bir de asansör bulunuyor. Beykoz Karlıtepe Merkez Camii Vakfı önderliğinde yapılan seyir terasının alt katında bulunan kütüphane ise muhteşem İstanbul manzarasıyla okurları buluşturdu. Camide yer alan kütüphaneye gelen vatandaşlar metrelerce yüksekteki kütüphanede kentin eşsiz manzarası eşliğinde kitaplarını okuma fırsatı yakalıyor.

Bir yanda yemyeşil ormanları bir yanda masmavi denizi birleştiren Beykoz Karlıtepe Merkez Camii'nin minaresindeki seyir terasının muhteşem manzarası görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

52 metre yüksekliğindeki minaresinde bulunan seyir terası görenlerin dikkatini çekerken manzarasıyla da kendine hayran bırakıyor. Caminin 1,5 yıl önce hizmete açılan terasının bir yanda yemyeşil ormanları bir yanda masmavi denizi birleştiren muhteşem görüntüsü ise havadan görüntülendi.

 

Havadan çekilen görüntülerde İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasını tepeden gören seyir teraslı minarenin hayran bırakan manzarası gözler önüne serildi.

 

Kartpostallık görüntüler oluşturan seyir terasını birçok vatandaş ailesiyle birlikte ücretsiz olarak ziyaret ediyor. Ayrıca terasa çıkarken vatandaşların kullanabilmesi için minarenin içinde bir de asansör bulunuyor.

 

Beykoz Karlıtepe Merkez Camii Vakfı önderliğinde yapılan seyir terasının alt katında bulunan kütüphane ise muhteşem İstanbul manzarasıyla okurları buluşturdu. Camide yer alan kütüphaneye gelen vatandaşlar metrelerce yüksekteki kütüphanede kentin eşsiz manzarası eşliğinde kitaplarını okuma fırsatı yakalıyor.

 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Karlıtepe, Drom, Seyir Terası, Minare


DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"