Kariyerinde Beykoz’u yeni başlangıç olarak değerlendirdi

  • 0
  • 2623
Kariyerinde Beykoz’u yeni başlangıç olarak değerlendirdi
Kariyerinde Beykoz’u yeni başlangıç olarak değerlendirdi
Kariyerinde Beykoz’u yeni başlangıç olarak değerlendirdi

KBBL (Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi ) takımlarından Beykoz Basketbol Takım kadrosuna dahil olan isimlerden Efsun Çelik yeni sezon öncesinde verdiği ilk mesajında takım olarak müthiş bir sinerji yakaladıklarına vurgu yaptı.

Bayan Çelik, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Ankara'nın KBBL temsilcilerinden Yeni Sincanspor takımından transfer edilen yetenekli oyuncu 1 ve 2. numaralı pozisyonlarda görev yapmakta.

Ligin başlamasına artık sayılı günler kala takım olarak güzel bir hava yakaladıklarını işaret eden yıldız oyuncu, bu sezon yaşayacağı İstanbul macerasını şampiyonluk ile taçlandırmak istediklerini söyledi.

"Çok iyi bir kadro oluşturuldu ve Ömer Petorak gibi son derece deneyimli bir ismin görev yaptığı takımda oynamaktan memnunun" diye konuşan Çelik, "Ben ve diğer arkadaşlarım yeni kurulan bir takıma gelmemize karşın Beykoz İlçesindeki Basketbol sevgisini öğrendik. İnşallah her iç saha maçını dolu tribünler önünde oynarız. Biz takım olarak kendimize güveniyoruz, teknik ve idari anlamda üst düzey, kendilerine hedef çizmiş bir grubun olması bizi daha da motive edecek " ifadelerine yer verdi.

2001 Doğumlu olan Efsun Çelik, Aydın Nazilli Belediyespor, Nazilli Doğa Kültür GSK, Urla Gençlik, Karşıyaka Çarşı Koleji, Ankara Yeni Sincanspor takımlarında forma giymişti. Efsun Çelik ilk kez bir İstanbul takımında görev yapacakken takımın bu sezonki yıldızlaşan isimlerinden biri olacak gibi.

Spor Servisi

Kavacıkspor verilmeyen gole tepkili
Önceki Kavacıkspor verilmeyen gole tepkili
Kaç takipçin var?
Sonraki Kaç takipçin var?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz