Karakaya Ailesi’nde düğün heyecanı

  • Güncelleme: 11.02.2020 17:11
  • Okunma: 17174 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya’nın oğlu Alper’in düğünü Beykoz Rüzgarlıbahçe’de yapıldı.
Karakaya Ailesi’nde düğün heyecanı

İktidar partisi Beykoz Yöneticilerinden olan Hasan Karakaya’nın oğlu Alper Karakaya, üniversite yıllarından beri tanıdığı nişanlısı Göknur Eren ile hayatını birleştirdi.

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi’ndeki Asr-ı Mekân’da yapılan düğün törenine çok sayıda tanınmış sima katılırken, ev sahibi konumundaki Hasan ve Neşe Karakaya çifti konuklarını kapıda karşıladı.

Genç çiftlerin salona girişiyle hareketli anlar yaşandı. Genç çiftlerin dansıyla birlikte konuklarda partnerleriyle dans etmeyi tercih etti. Hasan ve Neşe Karakaya çifti’de çocuklarının ilk danslarını yapmış olduğu pistte onları yalnız bırakmadı.

 

Karakaya Ailesini mutlu günlerinde; TBMM İdare Amiri Hasan Turan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’da yalnız bırakmazken, genç çiftlerin nikâh şahitliklerini Hasan Turan ve Muhammed Hanefi Dilmaç yaptı.

Yoğun bir kalabalığını dikkat çektiği düğün töreninde nikâh merasimi 45 dakika gecikmeli olarak yapıldı. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın düğün törenine gecikmesi nedeniyle 19.30’da kıyılması planlanan nikâh 20.15’da kıyılabildi.

Kıyılan nikâh sonrası genç çiftler için takı merasimi yapıldı…

Haber Merkezi   

Anahtar Kelimeler: Hasan Karakaya, Alper Karakaya, Düğün

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz