Yaşam

Karabacak Ailesi'nin mutlu günü

Karabacak Ailesi'nin mutlu günü
12.04.2015 18:34
| | |
18757

Foto galeri

Beykozlu Çankırlılılar Dernek Başkanı Bilal Karabacak'ın kızı Züleyha Karabacak, Mustafa Marangoz ile dünyaevine girdi.

Beykozlu Çankırılılar Derneği (BEYÇANDER) Başkanı Bilal Karabacak, kızı Züleyha Karabacak'ın mürüvvetini gördü. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in kıydığı nikâhta, Ömür-Bilal Karabacak çiftinin kızları Züleyha, Mustafa Marangoz ile dünyaevine girdi. Oldukça kalabalık bir topluluğun izlediği törenin ardından takı merasimi başladı. Gelin Züleyha Karabacak ve damat Mustafa Marangoz'un mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Ömür-Bilal Karabacak çiftinin ikinci kızları Züleyha, Ayşe Ablasının ardından dünyaevine girdi. Zehra-Nazım Marangoz'un oğulları Mustafa Marangoz ile yuva kuran Züleyha Karabacak, oldukça mutlu pozlar verdi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Züleyha-Mustafa Marangoz çiftinin nikâhlarını kıyarak, çifte bir ömür mutluluklar diledi. Evlilik cüzdanını damat Mustafa Marangoz'a uzatan Başkan Çelikbilek, "Ben bunu sana vermek istiyorum ancak sen de bu cüzdanı gelin hanıma hediye etmelisin. Bu şartla veriyorum" dedi.

Beykoz Belediye Başkanı'nın Belediye adına çifte hediye de verdiği nikâh töreninin ardından, gelin ve damadın aileleriyle şahitler, objektiflere toplu fotoğraf çekimi için poz verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Bilal Karabacak, Nikah, Düğün, Yücel Çelikebilek, Züleyha Karabacak, Mustafa Marangoz, BEYÇANDER, Beykoz Çankırılılar Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"