Karabacak Ailesi'nin mutlu günü

  • Güncelleme: 12.04.2015 18:35
  • Okunma: 21423 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu Çankırlılılar Dernek Başkanı Bilal Karabacak'ın kızı Züleyha Karabacak, Mustafa Marangoz ile dünyaevine girdi.
Karabacak Ailesi'nin mutlu günü

Beykozlu Çankırılılar Derneği (BEYÇANDER) Başkanı Bilal Karabacak, kızı Züleyha Karabacak'ın mürüvvetini gördü. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in kıydığı nikâhta, Ömür-Bilal Karabacak çiftinin kızları Züleyha, Mustafa Marangoz ile dünyaevine girdi. Oldukça kalabalık bir topluluğun izlediği törenin ardından takı merasimi başladı. Gelin Züleyha Karabacak ve damat Mustafa Marangoz'un mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Ömür-Bilal Karabacak çiftinin ikinci kızları Züleyha, Ayşe Ablasının ardından dünyaevine girdi. Zehra-Nazım Marangoz'un oğulları Mustafa Marangoz ile yuva kuran Züleyha Karabacak, oldukça mutlu pozlar verdi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Züleyha-Mustafa Marangoz çiftinin nikâhlarını kıyarak, çifte bir ömür mutluluklar diledi. Evlilik cüzdanını damat Mustafa Marangoz'a uzatan Başkan Çelikbilek, "Ben bunu sana vermek istiyorum ancak sen de bu cüzdanı gelin hanıma hediye etmelisin. Bu şartla veriyorum" dedi.

Beykoz Belediye Başkanı'nın Belediye adına çifte hediye de verdiği nikâh töreninin ardından, gelin ve damadın aileleriyle şahitler, objektiflere toplu fotoğraf çekimi için poz verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz