Spor

Kanlıcaspor Yönetimi'nden Üs Komutanı'na ziyaret

Kanlıcaspor Yönetimi'nden Üs Komutanı'na ziyaret
20.12.2018 08:38
| | |
2479

Kanlıcaspor Yöneticileri, Tekke Mevkiindeki Tesislerinin yenilenmesinde katkısı olan 15. Füze Üs Komutanlığı'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Tesislerin yeniden yapılmasına, onay vererek katkıda bulunan 15. Füze ÜS Komutanı Hava Tuğgeneral Hasan Basri Meşe'yi ziyaret eden Kanlıcaspor ekibinde Emekli Koramiral Feyyaz Öğütcü Ali Esat Yaşar ve Süleyman Başlantı gibi isimler yer aldı.

Kanlıcaspor heyeti, destekleri nedeniyle Tuğgeneral Meşe’ye bir teşekkür plaketi verdi. Daha sonra yapımı devam eden tesislerle ilgili bilgi paylaşan Kanlıcaspor heyeti, 15. Füze Üs Komutanlığı'ndan ayrıldı.

Komutana tesislerle ilgili bilgi verildi

Ziyaretin ardından Dost Beykoz'a açıklamada bulunan Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar, "ziyarette komutanımıza sahamızın 1983 yılından bu güne kadarki gelişimini anlattık. Spor tesisi olması ve gençliğe kazandırılması hususunda 15. Füze Üs Komutanlığı'nın göstermiş olduğu samimiyet ve iyi niyetin karşılıksız kalmayacağını, şu ana kadar yapılan inşaat faaliyetler ve yapacağımız diğer çalışmaların örnek bir tesisle hizmete gireceğini özetledik." ifadelerini kullandı.

"Bu tesisten herkes yararlanacak"

Ali Esat Yaşar, tesisten faydalanacak olan Kanlıca, Anadoluhisarı, Çubuklu ve Mesudiye Spor Kulüpleri yönetici ve taraftarlarının ayrıca misafir takımların memnuniyetinin kısa bir süre sonra Beykoz’dan spor kamu oyuna yansıyacağını ifade ettiklerini kaydetti.

Üs Komutanı'na, belediyenin hazırladığı spor ve donatı alanlarının yerleşimini gösteren vaziyet planını da takdim ettiklerini ifade eden Başkan Yaşar, "açılış öncesi ve açılış törenlerinde bulunmaları için davette bulunduk. Yüklenmiş oldukları sorumluluk ve zorlukları bildiğimizi, ancak çalışmalar bittiğinde gurur ve onur duyulacak bir tesisin kazandırılmasına herkesin ortak olduğu değer olarak bakılacağını kendilerine anlattık. Çok güzel bir görüşme oldu. Bizlere zamanlarını ayırdıkları için teşekkür ettik. Komutanımız da memnun kaldılar.Hayırlısı ile tamamlanması hususunda çalışmalara devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kanlıcaspor, Ali Esat Yaşar, Tuğgeneral Hasan Basri Meşe

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"