Spor

Kanlıcaspor, Üsküdar Anadolu maçına hazır

Kanlıcaspor, Üsküdar Anadolu maçına hazır
04.01.2018 16:21
| | |
3993

İstanbul 1. Amatör Lig, 15.Grupta, sonucu merakla beklenen karşılaşma bu hafta sonu Kanlıcaspor ve Üsküdar Anadoluspor ararsında oynanacak.

Kırmızı-Beyazlı ekip müsabakanın hazırlıklarını devam ettirirken gerek teknik kadroda gerekse de futbolcularda heyecan katsayısı oldukça yüksek.

Kanlıcaspor Antrenörü Dinçay Atmaca Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada şanslarını sonuna kadar devam ettirmekte kararlı olduklarını söylerken, "Şu anda grubunuzda ikinci sırada yer almaktayız. Bitime 4 maç kala maçta  Bay olarak kalacağımız haftamız var. Bu sebeple her maçımız bir final niteliği taşımakta. Selimiye Stadındaki maçımızın ardından Beykoz 1908 AŞ. Takımının da maçı var. Geçen sezon şampiyonluk yaşadığımız takım olan Beykoz 19908’e de Barbarosspor müsabakasında başarılar diliyorum. Selimiye Stadında Büyük Beykoz taraftarlarının da ilçelerinin takımlarına destek vermesini bekliyorum.”   diye konuştu.

Öte yandan maç için antrenmanlarına Paşabahçe Stadında devam eden Kırmızı-Beyazlı ekibin futbolcuları ise son derece istekli ve heyecanlı bir görüntü vermekte. Teknik Sorumlu Dinçay Atmaca ve Yardımcı Antrenör Hakan Karzaoğlu yönetiminde devam eden antrenmanlarda Üsküdar Anadoluspor maçında uygulanacak taktikler üzerinde durulmakta.

Beykoz Ekibinin Takım Kaptanları Mustafa Keskin ve Salim Çelebi  ise yaptıkları değerlendirmede, "Takım olarak maça hazırız, rakibimiz ile ilk maçı çok istememize karşın mağlubiyet ile kapatmıştık. Bu kez galip gelme sırası bizde. Selimiye Stadından 3 puanla ayrılmayı çok izliyoruz. Bizim maçımızın ardından Beykoz 1908’in de maçının olması İnşallah tribünlerden de desteği beraberinde getirecektir.” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Kanlıcaspor, Üsküdar Anadoluspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"