Spor

Kanlıca Spor Tesisleri yakında aydınlanıyor

Kanlıca Spor Tesisleri yakında aydınlanıyor
06.12.2018 14:51
| | |
2645

Kanlıca Spor Tesisleri’nde bir aşama daha geçildi ve yaklaşık 1 ay önce siparişi verilen Aydılatma Sistemi Direklerinin imalatı tamamlanıp sahaya getirildi.

Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar, yaptığı açıklamada utlu bir gün yaşadıklarına dikkatler çekerken, “Diyarbakır’da ki fabrikada imalatları tamamlanan aydınlatma direkleri sahamıza geldi. Tesisimiz için bu özel imalatı gerçekleştiren Diyarbakır Mina Galvaniz Firmasında da teşekkürlerimi iletmek isterim.  Bu hizmetin gerçekleşmesinde özel ve değerli katkıyı sağlayan Kanlıcamız sakinlerinden Sn. Av. Hasan Fehmi DEMİR Beye Kulübümüz Yönetim Kurulu ve Kanlıcalılar adına saygı ve şükranlarımızı sunarız.” diye konuştu.

Öte yandan büyük uğraş ve yıllar süren bir mücadelenin ardından yapılan Kanlıcaspor Tesisleri ile ilgili girişimlerin devam ettiğini anımsatan Ali Esat Yaşar, “Tesislerin Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından yönetilecek olmasına Kanlıcalılar olarak karşıyız. Bizler burası için çok uzun yıllar süren bir mücadele yaptık ve sonunda neticeye vardık. Yıllar önce de burada Kanlıcaspor Tesisleri vardı. İşin neresini anlatayım ki, askeriye kısmını mı, Vakıflar, Belediye, Hazine ve diğer tüm kurumları mı anlatayım. Kulübümüzde yüzlerce sporcu var ve buranın biran önce kulüplerine tahsisi ile faaliyetlere başlamak için sabırsızlıkla beklemekte. Buradaki sorumluluğun Kanlıcaspor’da olması tabiri caizse  –Anamızın Ak Sütü gibi– helaldir. Bu konuda kesinlikle pes etmeyeceğiz, gidebileceğimiz her yere gideceğiz, çünkü biz bunu fazlası ile hak etmekteyiz” diye konuştu.

 Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Kanlıca Spor Tesisleri, Ali Esat Yaşar

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"