Spor

Kanlıcaspor kızlarından net bir galibiyet geldi

Kanlıcaspor kızlarından net bir galibiyet geldi
27.03.2018 18:14
| | |
2877

İstanbul Mahalli Voleybol Liglerinde mücadele eden Beykoz temsilcisi Kanlıca Voleybol Kız Takımı, aldığı galibiyeti anlamlı bir yere hediye etti!

Ataşehir Yıldızları SK Takımı ile çıktıkları müsabakada mükemmel bir performans sergileyen Kırmızı-Beyazlı ekipte 3-0’lık galibiyetin ardından saha kenarına gelen Yıldız Kız Voleybolcuları Asker Selamı verirken tribünlerden de alkış aldı.

Kanlıcaspor Kız Voleybol Takımı Antrenörü Zübeyde Öztürk, asker selamını niçin verdiklerini açıklarken, “takım antrenörümüz olan ve tüm sporcularda büyük emeği olan Aykut Aydın Hocamız Vatani görevini yapmakta. Biz de almış olduğumuz bu galibiyeti, onun şahsında tüm Mehmetçiklerimize hediye ettik” diye konuştu.

Kanlıcaspor Kulüp Başkanı Ali Esat Yaşar ise yaptığı açıklamada Kanlıcaspor olarak ulaşabildikleri tüm spor dallarında temsil edilme niyetlerinde olduklarını söylerken, “Kız Voleybol Takımımız yer aldığı grupta iddiasını devam ettirmekte. Mahalli Voleybol Liglerinde uzunca bir süre maç fikstüründe karşılaşmamız görülmüyordu. Konsantre kaybı yaşanmadı desem yalan olur. Son çıktığımız iki karşılaşmadan bir mağlubiyet bir de galibiyet ile ayrıldık. Ataşehir Yıldızları karşılaşmasında almış olduğumuz galibiyetin anlamı büyük oldu. Bu skor ile iddiamızı son maça taşıdık. Öte yandan sporcularımızda büyük emeği olan ve halen vatani görevini ifa etmekte olan Antrenörümüz Aykut Aydın’a asker selamı ile mesaj iletmeleri ve galibiyeti armağan etmeleri de güzel bir jestti” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Kanlıca Kız Voleybol Takımı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"