Spor

Kanlıcaspor’da transfer dönemi hız kazandı

Kanlıcaspor’da transfer dönemi hız kazandı
25.08.2016 13:10
| | |
4641

İstanbul Süper Amatör Lig 1. grup ekiplerinden Kanlıcaspor antrenörlük Salih Şener'le anlaştıktan sonra 5 futbolcuyu renklerine bağladı

İstanbul Süper Amatör Lig 1. Grup Beykoz temsilcisi Kanlıcaspor kadrosuna 5 oyuncu katarak ilk somut adımı attı.

Geçtiğimiz yıl 1. amatör lig play off maçını kazanarak tarihinde ilk kez Süper Amatör Ligde mücadele etme hakkı kazanan Kanlıcaspor, Antrenör Salih Şener'i takımın başına getirdikten sonra, Saruhan Karpuz, Berk Barda, Hüseyin Can Kolu, Aykut Duymaç ve Tuğrahan Aksu'yu renklerine bağladı.

Geçtiğimiz günlerde sezon hazırlıklarına başlayan Süper Amatör Ligin yeni ekibinin  ilk kez yer aldığı ligde nasıl bir derece alacağı merakla beklenirken, antrenör, Salih Şener, Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada; "Bugün itibarıyla hazırlık olarak rakiplerimizden bir ay gerideyiz. Yavaş yavaş takımımızı şekillendirmeye ve çalışmalarımıza başladık. Önümüzde yaklaşık 17-18 günlük bir süremiz var. Bu sürede iyi çalışarak takımımızı lige hazır hale getirmeye çalışacağız. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz. Ama iyi niyetli olarak çalışacağız. Ligin ilk 3-4 haftası çok önemli. Bu sürede alabileceğimiz kadar puan almaya çalışacağız. 3-4.haftadan sonra oyuncuların birbirlerine ve sisteme alışmasıyla çok daha iyi olacağız. Gecemizi, gündüzümüze  katacağız ve Kanlıcaspor takımının başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Kanlıcaspor, Transfer, Salih Şener

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"