Kanlıcaspor'da 4 denklemli karşılaşma

  • 0
  • 4649
Kanlıcaspor'da 4 denklemli karşılaşma
Kanlıcaspor'da 4 denklemli karşılaşma

İstanbul 1.Amatör Ligde 2019-20 Sezonu karşılaşmaları hafta sonunda yapılacak son maçların ardından tamamlanacak.

Gruplarında ilk sırayı alan takımlar önümüzdeki sezon Süper Amatör Ligde oynamaya hak kazanırken, Beykoz takımlarından Çubukluspor bu hedefe ulaşan ekip oldu.

Gümüşsuyuspor, hafta sonundaki maçının ardından Süper Amatör Lige çıkma maçı olacak karşılaşmada diğer gruptan gelecek ikinci ile müthiş bir mücadele yaşayacak.

14. Grupta ise çok bilinmeyenli bir denklem mevcut. Grupta Kartal Çavuşoğluspor 31 puanla Lider durumda iken İkinci Yeldeğirmesnispor 30 puana sahip. Üçüncü sırada yer alan Kanlıcaspor’da ise puan 28. Kanlıcaspor’un hafta sonunda Kartal Çavuşoğluspor ile yapacağı maçtan alacağı galibiyet Süper Amatör Lig Şansını devam ettirecek.

Kanlıcaspor’da bu önemli maç öncesinde heyecan büyüyor. Kırmızı-Beyazlı ekip maç gününe kadar sürpriz transferlere imza atabilir.

Camia heyecan içinde

Teknik Sorumlu Aydın Çaylı yaptığı açıklamada, "Bu sezon grupta müthiş bir heyecan yaşandı. Biz zor maçlardan puan çıkarıp, hiç hesapta olmayan maçlarda kayıplar yaşadık. Yoksa bu denklem içinde olmazdık. Üç takımın da kağıt kalemi eline alıp hesap yaptığı günler yaşıyoruz. Biz eğer ki Kartal Çavuşoğluspor’u pazar günü yenersek en kötü ihtimalle ikinci olup yükselme maçına çıkacağız. Tabii ki her üç takım da maçlarından galip ayrılmak isteyecektir." diye konuştu.

Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar yeniden Süper Amatör Lige dönme niyetinde olduklarını kaydederek, "Maalesef güvendiğimiz, üç puanla ayrılırız dediğimiz maçlarda yaşanan puan kayıpları bizleri bu karmaşık hesabın içine soktu. Diğer rakiplerimize bakmadan biz bu maçı çıkıp alacağız başka da şansımız yok. Teknik heyetimiz ve futbolcu kardeşlerimiz ile Pazar gününün gelmesini heyecanla beklemekteyiz." dedi.

Çok bilinmeyenli denklemin olasılıkları şu şekilde:

-Kartal Çavuşoğluspor, Kanlıcaspor’u yener, Yeldeğirmenispor ikinci olup Yükselme Maçına çıkar.

-Kanlıcaspor, Kartal Çavuşoğlu’nu yenerek aynı puana ulaşıp (31), Yeldeğirmenispor Taşdelenspor’u yenip, puanını 33 yapıp Şampiyon olur. Kanlıcaspor averaj farklı ile ikinci olup Yükselme Maçı oynamaya hak kazanır.

- Kanlıcaspor-Kartal Çavuşoğluspor maçı berabere biter. Yeldeğirmenispor Taşdelenspor’u yenerse şampiyon olur, Kartal Çavuşoğluspor ikinci olup Yükselme maçı oynamaya hak kazanır.

-Kanlıcaspor, Kartal Çavuşoğlu’nu yener. Yeldeğirmeni, Taşdelenspor ile berabere kalarak aynı puana ulaşır. Bu kez grupta üçlü  averaj devreye girer. Bu durumda 31 puana sahip 3 takımın birbirleriyle oynadıkları karşılaşmalardan aldıkları skorların toplamı hesaba katılır.

Spor Servisi

Beykoz'da süregelen bir onur mücadelesi
Önceki Beykoz'da süregelen bir onur mücadelesi
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz