Kanlıcaspor camiası 1. Amatör Lig için kenetlendi

  • 1
  • 9313

Beykoz'un İstanbul 2. Amatör Lig temsilcilerinden Kanlıcaspor'da heyecan büyük.

Kırmızı beyazlı camia yıllar sonra ayaklarına gelen 1. Amatör Ligi geri dönmek için kenetlenmiş durumda.

Yer aldığı 18. Grupta Lider Doğangünesşspor'un 1 puan gerisinde 30 Puanla ikinci sırada yer alan Kanlıcaspor geride kalan 3 haftada sıkıntı yaşamak istemiyor.

Kanlıcaspor Kulüp Başkanı Ahmet Kahraman yaptığı açıklamada, "Bu sezon güzel bir performans sergiledik. Her türlü sıkıntıya göğüs gerip, bir olduk, birlik beraberlik içerisinde olduk. Biz 1.Amatör Ligi hak ettiğimiz düşüncesindeyiz. Yalnız puan tablosuna bakıldığında birçok takımın ilk 3 için iddiasını devam ettirmekte olduğu görülmekte. Yani biz kendi ipimiz kendimiz keseceğiz. Diğer maçların sonuçlarına takılı kalmadan, her maçımıza 3 puan parolası ile çıkacağız." diye konuştu.

Türk futbolunun yarım asırlık kulübü olan Kanlıcaspor, son yıllarda arzu etmedik bir görüntü arz etmekte idi. Bu sezon iyi bir kadro ile yola çıkan Antrenör Ömer Faruk Sökmen ile başlayan Beykoz temsilcisini daha sonra Aydın Çaylı çalıştırmaya başlamıştı. Son haftalarda başarılı bir performans çizen Kanlıcaspor bu kez kısmetini geri tepmemekte kararlı görünüyor.

İstanbul'un yoğurdu ile ünlü bu semti özellikle yaz döneminde büyük ilgi çekmekte. Türk Sanat Musikisinde Kanlıca temalı birçok eserlerde bilinmekte. Özellikle Zeki Müren tarafından seslendirilen bir parça var ki, Kırmızı-Beyazlı ekibin ilham kaynağı olacak gibi...

Bir geceye bin ömür verilir Kanlıca'da 
İstanbul'un sırrına erilir Kanlıca'da 

Mehtap oynar su ile 
Işıklar gelir dile 
Geçmiş sevdalar bile 
Dirilir Kanlıca'da

İstanbul'un sırrına erilir Kanlıca'da

Kanlıcaspor'lu utbolcular, Teknik ve İdari Kadro Kanlıca'da bir kez daha İstanbul'un sırrına erilecek günleri hep birlikte yaşama niyetinde...

Spor Servisi

Beykoz'da bir bayan kulüp başkanı
Önceki Beykoz'da bir bayan kulüp başkanı
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (1 Yorum)

Ortadağlı (10 yıl önce)

Son sözü son maçta kimin söylediğini herkes görecek..

Yorum Yaz