Kanlıcalı minik hentbolcular Beşiktaş’ı devirdi

  • Güncelleme: 21.05.2019 17:49
  • Okunma: 3839 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’daki iki hentbol takımından biri olan Kanlıcaspor, karşı karşıya geldiği Beşiktaş’ı mükemmel bir oyun neticesinde 18-11 mağlup etti.
Kanlıcalı minik hentbolcular Beşiktaş’ı devirdi

Kanlıcaspor, İstanbul Mahalli Hentbol Ligleri Minik Erkekler Hentbol müsabakaları kapsamında önemli bir başarıya imza attı.

Salim Sefer Yönetiminde karşılaşmalarına çıkan minik hentbolcuların bu başarısı Kanlıcaspor camiasında ve mahallesinde gündemin ilk sırasına oturdu.

Kırmızı-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Ali Esat Yaşar yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Gerçekten de mutluluğumuzu anlatacak kelime bulamıyorum. Biz Hentbol Şubemizi kurduğumda yarışmacı takımlarımız ile başarılı sonuçlara imza atma düşüncesinde iken bünyemizdeki diğer sporcularımız ile de geleceğe yönelik hedefler ortaya koymuştuk. Minik sporcularımızı başarılarından dolayı gözlerinden öpüyorum, antrenörümüz Salim Sefer’i de kutluyorum ” şeklinde konuştu.

Kanlıcaspor Hentbol Takımı Antrenörü Salim Sefer ise Beykoz’da 5 yıldır bulunduğunu ifade ederken, “Gerek Beykoz Belediyespor’daki aktif sporculuk ve antrenörlük  vazifelerim ile gerekse de Kanlıca Spor Kulübü’ndeki hentbol takımlarımızdaki görevimiz ile şunu gördüm ki, ilçemizde Hentbol Sporu için müthiş bir potansiyel var.

Bu maya tutmuştur

Özellikle ilçemiz okullarında kurulan Hentbol takımlarımızdan çıkacak başarılı sporcularımız ile kısa zaman zarfında yetenekli, yıldız sporcular bir biri ardında çıkacak. Nitekim Minik Erkekler takımız Beşiktaş ile yaptığı müsabakadan galibiyetle ayrılarak, ‘artık bu maya tutmuştur’ mesajını vermiş oldu” dedi

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Kanlıcaspor, Hentbol

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz