Kanlıca Spor Kulübü'nden görkemli açılış

  • Güncelleme: 17.09.2019 09:28
  • Okunma: 2457 kez
  • Yorum: 0
Kanlıca Spor Kulübü'nden görkemli açılış

Beykoz İlçesinin köklü kulüplerinden olan Kanlıcaspor, 2019-20 Sezonunu değişik spor dallarındaki takımlarının yanı sıra misafir takım ve sporcularının da katılımı ile yaptı.

Ali Esat Yaşar’ın Kulüp Başkanlığını yaptığı Kırmızı-Beyazlı ekipte Hentbol, Tekvando, Voleybol, tenis ve Futbol brançlarındaki sporcuların iştirak ettiği açıış oldukça renkli anları da beraberinde getirdi.

Beykoz Belediyespor Hentbol ve Tekvando Takımı sporcularının da yaşanan güzelliğe ortak olduğu programda, TED İstanbul Koleji Sk Voleybol Takımı da Kanlıcaspor ile bir gösteri müsabakası yaptı.

Programın futbol kısmında ise bir zamanlar Kanlıca Takımında yer alan isimlerin mavi ve kırmızı takım olarak yapmış oldukları karşılaşma futbol dolu sohbetleri de beraberinde getirdi.

Açılış Programına Beykoz ilçesinin değişik spor kulüplerinden temsilcilerin katılmasının yanı sıra TFF Yönetim Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez’in de katılması dikkatlerden kaçmadı. Düşmez, eski futbolcu arkadaşları ile neşeli sohbet anları yaşadı. Açılış programının A Takımlar Futbol karşılaşmasında Kanlıcaspor ile İstanbul Mesudiyespor futbol takımları karşı karşıya geldiler. Son bölümde ise kurulan sahnede güzel bir müzik programı yapıldı.

Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar, Dost Beykoz'a yaptığı özel açıklamada, “1956 Yılından beri Türk Sporuna birçok spor dalı ile hizmette olan Kulübümüz, bugün hem tüm branşlarda sezon açılış törenini birlikte yaparken, öte yandan uzun yıllar süren mücadelenin ardından  yeniden  Tekke Mevki Tesislerinde olmak güzel. Burası için verilen mücadeleyi uzun uzadıya anlatmak istemem, zaten kamuoyunca da bilinmekte. En büyük dileğimiz ve beklentimize bu tesislerin Kanlıca Spor Kulübü uhdesinde olması. Bunu da fazlası ile hak ettiğimiz düşüncesindeyiz" şeklinde konuştu.

Kanlıcaspor Tesisinin Beykoz Belediyesi ile Gençlik Spor Bakanlığı tarafından ortaklaşa bir çalışma neticesinde yeniden hayata  geçirildiğini anımsatan Başkan Ali Esat Yaşar,  "Özellikle Beykoz Belediyemiz tarafından yapılan çok amaçlı spor sahasında bir birinden farklı spor dallarında kullanım olacak, geleceğin yıldız sporcuları yetişecek. Hentbol, Basketbol, Voleybol, Tenis gibi dallarda antrenmanlar olacak. Bu kapsamda açılış törenimize iştirak eden konuk kulüp ve sporcularımıza da teşekkür etmek istiyorum. Bu güzel günümüzü onurlandıran spor camiamızın tüm fertlerine ayrı, ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz