Spor

Kanlıca Spor Kulübü'nden duyuru

Kanlıca Spor Kulübü'nden duyuru
09.08.2016 09:00
| | |
2751

Türkiye'de ki amatör spora bakış maalesef herhangi bir gelişme göstermemekte.

Kanlıca Spor Kulübü de maddi, manevi destekten yoksun varlığını devam ettirmeye çalışmaktadır.

Kimsenin talip olmadığı zor gününde ucundan tutmaya çalıştık.

Bu aşama sırasında, mahallemizdeki futbol sahasının yeniden kazanımı için Milli Savunma Bakanlığı, Milli Emlak Müdürlüğü ve Spor Bakanlığı ile yapmış olduğumuz çalışmalar belli bir noktaya gelmiş olup; karşılıklı sözleşmeler ve yer teslim işlemleri tamamlanmıştır.

Tesislerin yapımı ihale aşamasındadır. Bu gelişmeler sırasında altı uluslar arası spor branşında liglere katılmamız şartı, sahanın devri için yasada belirtilmiştir.

Bizlerde futbol dışında voleybol, hentbol, tekvando, atletizm, tenis ve boks branşlarında federasyona müracaat edip, müsabakalara katılacağımızı beyan ettik. Hatta sezonu itibarı ile hentbol ve tekvando branşlarında kulübümüzü temsil ettik. Diğer branşların müsabaka tarihlerini bekliyoruz.

Kulübümüzün herhangi bir gelir kaynağı yoktur. İdari bina ve lokalde kiracı olmamız ayrı bir gider kalemidir.

Geçen sezon futbol takımımız başarılı bir sezon sonu süper amatör lige yükselmiştir. Özetlemeye çalıştığımız Kulübümüzün durumu ile sponsor, destekleyici üyeler ve spor sevdalılarını bu hayırlı işler için yardıma çağırıyoruz.

Yarınlara, geleceğimiz çocuklarımıza, ruh ve vücut sağlığı, sosyal yaşam birlikteliği, kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını, bizler gibi çocuklarına, torunlarına anlatabilecekleri Kanlıca ile anılarının var olması için sesleniyoruz.

Bu hafta sonuna kadar sponsorluk ve yardımlar ile oluşacak gelişmeler sonucu Kulübümüzün geleceği, müsabakalara katılıp katılmayacağımız belirlenecektir.

350 üyemize, spor sevenlere ve KANLICA'lılara saygılarımız ile duyururuz.

Kanlıca Spor Kulübü Yönetim Kurulu.

Anahtar Kelimeler: Kanlıcaspor, Duyuru

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"