Spor

Kanlıca Play Off'a çıktı

Kanlıca Play Off'a çıktı
13.02.2016 17:56
| | |
4577

İstanbul 1. Amatör Ligi'nde Play Off'a çıkacak takımlar belli olmaya başladı.

İstanbul 1. Amatör Ligi'nde Play Off'a çıkacak takımlar belli olmaya başladı.

İstanbul 1. Amatör Ligi 16. Grup'ta Play Off'a çıkacak takımı belirleyecek maçta Kanlıcaspor, Ortaçeşme Stadı'nda Heybeliadaspor'u 6-0 yendi ve Play Off biletini aldı.

İki takım taraftarının da yoğun ilgi gösterdiği maçta Kanlıcaspor'un gollerini 5. dakikada Semih, 20. dakikada Ergün, 30 ve 80. dakikalarda Emre ile 45. dakikada Soner attı. Maçın 41. dakikasında ise Heybeliadaspor oyuncusu kendi kalesine gol attı ve Kanlıcaspor maçı toplamda 6 gol atarak tamamladı. Kanlıcaspor Play Off'ta Orhanlıspor ya da Taşdelenspor takımlarından biriyle Süper Amatör Lige çıkmak için mücadele edecek.

Öte yandan karşılaşmayı izleyenler arasında Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, TFF Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Çubukluspor Başkanı Coşkun Tosun ve Leventspor Teknik Direktörü Mehmet Yorulmazlar vardı.

Dostbeykoz Spor Servisi olarak Kanlıcaspor'a Play Off maçında başarılar dileriz.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor, Kanlıcaspor, İstanbul Amatör Lig, Play Off, Ortaçeşme Stadı, Heybeliadaspor, Belediye Başkan Yardımcısı, Muharrem Kaşıtoğlu, TFF Futbol İl Temsilcisi, Ali Tanrıyaşükür, BİSK Başkanı, Asım Özdemir, Coşkun Tosun, Mehmet Yorulmazlar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"