Spor

Kanlıca kızları sezonu hüzünlü kapattı

Kanlıca kızları sezonu hüzünlü kapattı
03.04.2018 15:07
| | |
3485

İstanbul Mahalli Voleybol Liglerindeki temsilcilerimizden olan Kanlıcaspor‘un Yıldız Kızlarda sezonu hüzünlü kapattı.

İstanbul Küçük Kızlar Voleybol B Grubunda yer alan Kırmızı-Beyazlı ekibin kızları grubundaki son maçında Sancaktepe Yenidoğan Spor Salonu'nda AP Sportif Ataşehirspor ile yaptığı müsabakadan mağlubiyetle ayrılınca sezona noktayı koymuş oldu.

Aykut Aydın Yönetiminde Lige giriş yapan Kırmızı Beyazlı ekibin Kız Voleybolcuları, Aykut Hocanın Vatani Görevi için askere gitmesinin ardından diğer antrenör olan Zübeyde ÖztürkYönetiminde mücadeleye çıkmakta idi. Yılların Voleybol Takımları karşısında başarılı maçlar çıkaran ve sürpriz galibiyetlere imza atan Kırmızı-Beyazlı ekibin Kızları Voleybol İl Temsilciliğinin Maç Programlamasında yaptığı listelemeler nedeni ile uzun bir süre maç yapamayınca konsantre kaybı yaşamış ve bunu kalan diğer maçlarında fazlası ile hissetmişti.

Kanlıca Spor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar, son maçta kaçırdıkları Eleme Grubu şansının ardından yapmış olduğu açıklamada oldukça üzgün olduğunu belirtti. Başkan Yaşar,  "Kızlarımız son maçlarında mağlup olarak eleme gruplarına kalamadılar. Voleybol il Temsilciliğindeki, Tertip Komitesinin azizliğine uğradılar. Biz kızlarımız ve antrenörlerimizle gurur duyuyoruz. Kızlarımızı maçlarında coşkuyla destekleyen,ailelerine teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Kanlıcaspor, Kız Voleybol, Ali Esat Yaşar

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"