Kanlıca’da Ali Esat Yaşar yeniden başkan seçildi

  • 0
  • 8041
Kanlıca’da Ali Esat Yaşar yeniden başkan seçildi
Kanlıca’da Ali Esat Yaşar yeniden başkan seçildi

Beykoz’un tarihi mahallelerinden olan Kanlıca’nın kulüp başkanlığına, yapılan kongre sonunda Ali Esat Yaşar yeniden başkan seçildi.

Kulüp Merkezinde yapılan Kongrenin ardından 15 Kişilik Yeni Yönetim Kurulunda yer alan isimler de belirlenmiş oldu.

Olağan Kongre kapsamında belirlenen maddeler üzerinde bilgi aktarımı yapıldıktan sonra bir konuşma yapan Başkan Ali Esat Yaşar, Tekke Mevkiindeki Kulüp Tesislerinin yapımının başlanması ile önlerindeki dönemde yoğun bir çalışma süreci yaşanacağına atıfta bulunurken, “Bu nedenle Yönetim Kurulu Üye Sayımızı 5’den 15’e çıkardık ” diye konuştu.

Başkan Yaşar konuşmasının devamında, Tekke Mevkiindeki Tesislerinde halen yapılmakta olan işlemler ve de ileriki süreçte yapılacaklar hakkında detaylı bilgi aktarımında bulundu. Futbol dışındaki branşlarda da mücadele ettiklerini söyleyen Başkan Yaşar, “ Voleybol, Hentbol ve Tekvando Sporlarında müsabakalara katılım sağlamaktayız. Boks Şubemizde kuruldu ve çalışmalarına başlıyor. Önümüzdeki sezon özellikle futbol branşında diğer yaş kategorilerinde oluşumları tamamlamak için Futbol Koordinatörlüğü ( Yetkin Hocalar eşliğinde ) oluşturmak için çalışmalarımızı hızlandırmış bulunmaktayız. Ayrıca tenis, satranç ve folklor ekipleri için teklif ve önerileri değerlendirmekteyiz. Amacımız tüm Kanlıcalıları spor etkinliklerimizden faydalandırmaktır. Koşu ve Yürüyüş parkurumuz tamamlandığında spor aletleri ile birlikte etkinlik alanımız hizmette olacaktır. Okulumuz öğrencileri gösteri ve çalışmalarını tesislerimizde sizlere sunabilecektir  ” dedi.

Kanlıcaspor Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil:

Ahmet Karaman

Ahmet Tural

Ali Esat Yaşar

Ayhan Şentürk

Beyda Ersen

Cansu Kavil Yıldız

Cem Özbatur

Hasan Topçu

Hayati Mertoğlu

Okan Yiğit

Remzi Alişan

Rıza Bilgi

Süleyman Başlantı

Turgay Pirinç

Yusuf Kıroğlu

Spor Servisi

Çiğdemspor sezonu galibiyetle kapattı
Önceki Çiğdemspor sezonu galibiyetle kapattı
İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi
Sonraki İmamoğlu Beykoz’da Anadoluhisarı Kalesinin tadilatını inceledi