Kanlıca Beykoz’daki beraberlikten memnun kalmadı

  • 0
  • 1745
Kanlıca Beykoz’daki beraberlikten memnun kalmadı
Kanlıca Beykoz’daki beraberlikten memnun kalmadı
Kanlıca Beykoz’daki beraberlikten memnun kalmadı
Kanlıca Beykoz’daki beraberlikten memnun kalmadı

Müthiş bir mücadelenin yaşandığı İstanbul 1. Amatör Lig 12. Grubunda zirve yarışını yakından ilgilendiren bir karşılaşma vardı.

İlk 3 sırada yer alan ve 23 puana sahip Lider Erenköy Acarspor, 23'er puana sahip Tuzla 1954 ve Sultanbeylispor'un ardından 21 puanla 4. sıradan takipte olan Kanlıcaspor mutlak galibiyet parolası ile çıktığı maçtan beraberlikle ayrılmak zorunda kaldı.

Dk.21 Erenköy Acarspor atağında Bilal Özkan şansını uzaktan denedi top yandan auta çıktı.

Dk.26 Bu kez uzaktan şut deneyen isim Samet Halıcı olurken top Kaleci Ebuekir Kurga'da kaldı.

Dk.33 Kanlıca atağında İbrahim'in sağ taraftan uzaktan çektiği şuta top Kaleci Kerem Öztürk'ün müdahalesinin ardından üst direğe de çarpıp kornere çıktı.

Dk.39 Sağ kanattan Burak Destegül iyi bir kaçışın ardından  ortasını yaptı Abdullah Furkan topun gelişine sert bir vuruş yapsa da pozisyon üstten autla bitti.

Dk.47 Erenköy Acarspor atağında Muhammed Şeyhmus'un ceza alanı dışından çektiği sert şutta Kaleci Ebubekir uzanıp dokundu top üst direğe de çarpıp kornere çıktı.

Dk.51 Furkan Dalçık'ın sol taraftan çektiği şutta top aza farkla yandan auta çıktı.

Dk.70 Kanlıcaspor atağında Yusuf Kayalar, sağ taraftan ceza alanına girdiği anda çektiği şutta top uzak kale yönünden auta çıktı.

Dk.76 Erenköy Acarspor atağında Serhat Bozdağ'ın ceza alanı dışından çektiği sert şutta top üst direkten geri geldi.

Dk.90 Erenköy Acarspor takımında Sağ kanattan Serhat ile kullanılan serbest atıştan gelen topa Fatih dokundu ve ağları havalandırdı. Müsabaka hakemi golü verip santra noktasını gösterdi. Ardından pozisyonda yardımcı hakemin ofsayt bayrağı kaldırdığı gerekçesi ile Kanlıcaspor takımı oyuncularından yoğun itirazlar geldi.

Hakem Samet Karakaya yardımcısı ile görüştükten sonra bir süre bekleyip golü iptal etti. Bu kez Erenköy Acarspor takımı oyuncularından itirazlar geldi. Oyun bir süre durakladıktan sonra başladı uzatma bölümlerinin de tamamlanmasının ardından 0-0 beraberlikle sona erdi.

Stat: Kanlıca

Hakemler: Samet Karataş, Taha Mustafa Özdemir, Arda Altay

Kanlıcaspor: Ebubekir, Batuhan, Ömercan, Emre Toksoy, Djribil, İbrahim, Emre Can (Dk.61 Yusuf Kayalar), Muhammed, Oğuz Alp, Hüseyin Temirbilek, Mikail (Dk.70 Hüseyin Gürsu)

Yedekler: Eyüp, Taha Arda Sarıbaş, Berat, Efecan, Taha Arda Öztürk, Samet, Can Keskin

Antrenör: Aydın Çaylı

Erenköy Acarspor: Kerem Öztürk, A.Rahman, Ömer, Muhammed Cihan, Fatih, Bilal, Ş.Burak (Dk.61 Serhat), Samet Halıcı (Dk.72 Selman), Abdullah Furkan (Dk.90+2 Oğuzhan), M.Şeyhmuz, Furkan

Yedekler: M. Arda, Ömer Faruk, Şahin, Umut, Oğuzhan, Hüseyin Can, Mücahit Ensar

Antrenör: Bahtiyar Bayar

Gol: Yok

Spor Servisi

ÇAY TV’de AK Parti Beykoz aday adaylarını konuştular
Önceki ÇAY TV’de AK Parti Beykoz aday adaylarını konuştular
Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı
Sonraki Beykoz'da tohumu getir fideyi götür dönemi başladı