Kanlıca Beykoz’daki açılış maçında galibiyet arayacak

  • 0
  • 1921
Kanlıca Beykoz’daki açılış maçında galibiyet arayacak

İstanbul 1. Amatör Lig 12. Grubunda yer alan iki Beykoz temsilcisi karşı karşıya gelecek.

Mücadele Beykoz Yenimahallespor ile Kanlıcaspor arasında geçecek.

Uzun yıllardır Aydın Çaylı'nın Teknik Sorumluluğunu yaptığı Kırmızı-Beyazlı ekip iyi bir hazırlık süreci yaşadığı düşüncesinde.

Aydın Çaylı ilk maç öncesi yaptığı açıklamada, "Öncelikle 2023-24 Sezonun takımımız ve camiamız için hayırlı, uğurlu kazasız-belasız geçmesini diliyorum. Genç arkadaşlarımız ile tecrübeli isimleri harmanlayıp güzel bir kadro kurduk. Hazırlık maçlarında her bir maç sonrası üzerine daha da fazla koyup tam manası ile sezona hazır hale geldik. Beykoz Yenimahalle takımı da ilçemizin değerli bir kulübü, onlar gibi bizde maçı kazanıp sezona mutlu girmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Kanlıca Spor Kulübünde 2. Başkanlık dönemi başlayan Remzi Alişan ise Yönetim Kurulundaki arkadaşları ile semtlerini amatör ligde en iyi şekilde temsil edebilmek için mesai harcadıklarını söylerken, "Ben ilk maçımızdan galibiyetle ayrılmayı umuyorum. Rakibimi Beykoz İlçesinden Yenimahallespor oldu. Tabii ki onlara da saygı duyuyoruz, iyi gününde olan, yakaladığı fırsatları değerlendiren 3 puanın sahibi olacak, ancak biz bunu başaranın Kanlıca olmasını bekliyoruz" dedi.

Spor Servisi

Elmalıspor Beykoz'daki maça buruk çıkacak
Önceki Elmalıspor Beykoz'daki maça buruk çıkacak
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz