Spor

Kanlıca, Beykoz Çayırı’nda ısınıyor

29.08.2015 13:48
| | |
4987

İstanbul 1. Amatör Ligi’nin yeni ekiplerinden Kanlıcaspor sezon öncesi antrenmanlarına Tarihi Beykoz Çayırı’nda devam ediyor.

Teknik Sorumlu Aydın Çaylı yönetiminde gerçekleşen antrenmanı Kulüp Başkanı Uğur Poyraz ve Yönetici Ahmet Karaman'da takip etti. Kırmızı-Beyazlı ekibin 14 futbolcusunun katıldığı çalışmada bazı futbolcular izinli ya da mazereti oldukları için yer almadı.

Kulüp Başkanı Uğur Poyraz Kanlıcaspor'u ayakları üzerinde duran bir kulüp hüviyetine sokma düşüncesinde olduklarını söylerken, "Öncelikle saha sorunumuzu çözmemiz gerektiğini biliyoruz. Bunun için Tekke Mevkinde bulunan sahamız için ciddi girişimlerimiz oldu. İnşallah bunun karşılığını hep birlikte göreceğiz. Bu bir geçiş süreci ve  biz bunu olabildiğince kısa tutma düşüncesindeyiz" şeklinde konuştu.

Kanlıcaspor Takımı Antrenörü Aydın Çaylı ise yaptığı açıklamada, "Yeni sezon için ciddi bir hazırlık dönemi geçirmekteyiz. Tabii ki birçok takımı etkileyen saha sorunu bizde de mevcut. Şu anda Beykoz Çayırında çalışmaktayız. Birçok takımda bu sorunun çözülmesi yönünde beklenti hakim. Ortaçeşme Sahasında aydınlatma sistemi çalışmıyor. Paşabahçe Sahasında ise ışıklandırma anlamında problem yaşanmakta. Anadoluhisarı Spor Akademisi Sahasını kullanamıyoruz. Bu zor şartlarda nerede yer bulursak orada çalışmak zorunda kalıyoruz. Özellikle Kış Dönemi saat uygulamasına geçilince birçok takımın yaşadığı sıkıntılar ikiye katlanacak. Yoksa ben şahsen kadromdaki futbolcularıma büyük güven duyuyorum. Kanlıcaspor'u ligde en iyi şekilde temsil edeceğimize eminim. " diye konuştu.

Öte yandan Beykoz Çayırı’ndaki antrenmanın sonrasında Takım Kaptanı Dinçay Atmaca'nın futbolcu arkadaşlarına karpuz ziyafeti vardı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kanlıca Spor Kulübü, Kanlıcaspor, Uğur Poyraz, Aydın Çaylı, Antrenman

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"