Kamil Çolak Çavuşbaşıspor’a veda etti

  • 0
  • 7333

Beykoz’un başarılı teknik adamlarından Kamil Çolak, bir yıldır başında olduğu Çavuşbaşıspor Kulübü’ne veda etti.

Geçtiğimiz ay eski Belediye Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç adına yapılan tesislerinin açılışını yapan Çavuşbaşıspor’un başarılı teknik adamı Kamil Çolak, İstanbul 1. Amatör Küme’de mücadele eden ve Play off’a kadar taşıdığı kulübü ile yollarını ayırdı.

Beykoz’da suni çim sahası ve tesisleriyle şanslı kulüpler arasında yer alan Çavuşbaşıspor’da yeni sezon hazırlıkları da başladı.

Kulüp ikinci başkanı Ali İhsan Ayar, Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamalarda hem yeni sezona hem de teknik adam Kamil Çolak ile yollarını ayırmış olmalarına yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Çavuşbaşıspor’un geleceğinin daha iyi olacağını düşündüklerini ve Yaşar Şahin’in Başkanlığında göreve geldiklerinde uzun ve kısa vadeli hedefler belirlediklerini kaydeden Ali İhsan Ayar, bu hedefler arasında önceliği sahanın suni çim yapılması ve tesislerin büyütülmesine verdiklerini söyledi.

Ayar, bunları başarmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve tesislerin modernizasyonu sayesinde alt yapı çalışmalarına da gerekli özeni gösterecek fırsatı yakaladıklarını dile getirdi.

Kamil Çolak’a müteşekkiriz

U19 2. Ligi’nde şampiyonluk sevincini yaşadıklarını ve yeni sezonda U19 kadrosundan da A takım düzeyindeki oyunculardan yararlanmayı düşündüklerini sözlerine ekleyen Ayar, antrenör Kamil Çokal’ın ayrılışına ilişkinse şu yorumu yaptı:

Başarılı ve disiplinli bir teknik adam olarak biz Kamil Çolak hocamızdan memnunduk… Kendisi ayrılmak istedi. Bizde Yönetim Kurulu olarak hocamızın bu talebini değerlendirerek, el sıkıştık.

Kamil hoca 1 yıl ekibimizin başındaydı. İstanbul 1. Amatör Küme’de Playy Off oynadık. Geçen sezona kıyasla bu sezon statülerde değişiklik yapıldı. Bu sezon sadece gurup liderlerinin bir üst lige çıkmasına izin verilmesi bizimde yolumuzu kesti. Play Off’u ikinci olarak tamamlasak da biz üst lige çıkamadık. Bu başarılar hep Kamil Hocamızın ve oyuncularımızın özverileriyle oldu. O nedenle kendisine müteşekkiriz.

Çavuşbaşıspor Kulübü olarak Kamil Çolak hocamızla el sıkışarak helalleştik. Kendisine önümüzdeki sezonda başarılar diliyoruz. Onun katkılarıyla Çavuşbaşıspor kulübü olarak heyecanlı bir sezon geçirdik, kendisine bir kez daha camia olarak teşekkür ediyoruz.

Haber Merkezi

Beykozlu iş adamı Erdal Acar Çeşme’de evleniyor
Önceki Beykozlu iş adamı Erdal Acar Çeşme’de evleniyor
Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Sonraki Cumhur İttifakı Adayı Beykoz'da en az yüzde 54 oy alır
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz